Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

hayırlısı olsun canım. pes etmek yok.

canım benim hayırlısı olsun üzülme hersey olacağına varıyor belli olmaz aşılama olmuyorsa bundada bi hayır vardır bak canım ben yaptırdım tutmadı herzmankinden çok üzüldüm belki bi dahaki ay yaprtırırsın olur bu ay hersey yolunda gidipte olmayabilirdi zme canını tamam mı canım :teselli:

iklim canım şu incir kürünü hiç denedinmi yumurta sayısını çoğaltıp çatlatmaya yardımcı oluyor hazır bu ay boşken bence onu dene internetten bak hemen büyük ihtimal işe yarayacak canım benim eşimde sperm sayısı azdı keçiboynuzu kürüyle 15 milyondan 45 milyona çıktı 3 ay sürekli yapıp içirdim inciride yapıyorum şu an bak her ay tek yumurta oluyordu bu ay 3 tane olmuş hemde büyüyor sen vakit kaybetmeden bak canım bi ona hemende başla

Evet kesinlikle dene canım. Bana doktorumda bahsetmişti ama ben yapmamıştım

Elfkayacım incir kürü nasıl yapıyorsun canım. Bende yapim gerçi yumurtlama sorunu yok ama fazlası göz çıkarmaz. Benimde 3. aşılam çünkü buda tutmayabilir.

Yumurta çatlatıcı ve kolay hamile kalma
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2x21U+7A

U; 21 gün uygulanır
A; 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

canım netten kopyalayıp yapıştırdım burdakinin aynısı ok. alkisalkisalkis

Çok sağol canım. Ama günlük yapma kısmı biraz zor zaten çalışıyorum birde onunla hergün nasıl ugraşağım yaaa

üzülme tatlım ya(biliyorum desemde demesemde üzülüyorsun)....bak bi dahaki ay 2 tane vurulursun iğnelerini daha güzel gelişir yumosların .ne kadar iyi gelişirse ihtimalde yüksek olur....
yok cnm pek üzülmedim geçti ne yapalım çok saol
Canım ya kısmet değilmiş. herşeyde vardır bir hayır. Sıkma canını Psikolojinin kötü olmasıda belki etkiliyordur.
öyle cnm kısmet değilmiş demekki psikolojim bi ara eşimle alakalı işte bozuldu geçende sonra iyiyiydim ama kısmet yaa :sinifsinif:
hayırlısı olsun canım. pes etmek yok.
saol cnm öyle hayırlısı
çok saol cnm olur sıkmam kendimi üzüldüm evet ama napim rahatım şimdi biraz daha byda geçicek
incirmi bi deniyim hep deniycem dedim boşverdim dur bu sefer deneyim araştırıyım burdada çok bölümde var çok saol cnm
Evet kesinlikle dene canım. Bana doktorumda bahsetmişti ama ben yapmamıştım

benim önceki drum kızmıştı soğana devam ettirmemişti seninki ne güzel bahsetmiş yapalım beraber kızlarr

canım çok saol
ama inciein kilosu pahalı bee bide günde 15 tane ohaoldumsmile

Evet canım ya benim doktorum çok şeker. Keciboynuzuda eşim için önermişti. Bir çok doktor kızıyor ama bazı gerçeklerde göz ardı edilemez sonuçta değil ama

Çok sağol canım. Ama günlük yapma kısmı biraz zor zaten çalışıyorum birde onunla hergün nasıl ugraşağım yaaa

canım bunu yapamıyorsan eve kuru incir al günde bir tane ye ben bu ay hergün yapamadım günde bir iki incir yiyorum ama yinede faydası vardır yerimseniben
iklim bende soğanı yaptım ve bana acayip ii gelmişti bende çok iltihap oluyordu o yüzden yara çıktı bir kere yaktırdım geçmedi sonra dondurdum ve soğanı yaptım bi dahada olmadı allaha şükür :içelim:

Canım pahalıda heray doktorlara bir sürü para veriyoruz ve boşa gidiyor belki bu şekilde işe yaracak en azında bir ay dene.

iklimciğim herşeyin hayırlısı. bebek işi biraz kısmet zamanı gelince olacak merak etme. pes etmek yok.

Evet evet kaynatamadığım günler bende yerim. Evet iklimcim birlikte başlıyoruz bugünnnnn tamammı.

canım çok saol
ama inciein kilosu pahalı bee bide günde 15 tane ohaoldumsmile

ay güleyim bariii :roflol: :roflol: :roflol:
kız pahalı tabi hepimiz yapacaksak incir kürünü altın günü gibi yapak heray birine üç beş kilo incir alak olmammı :roflol:

ay güleyim bariii :roflol: :roflol: :roflol:
kız pahalı tabi hepimiz yapacaksak incir kürünü altın günü gibi yapak heray birine üç beş kilo incir alak olmammı :roflol:

Çok iyi yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ay bir güldüm ofiste bana baktı herkez :)

Araştırmalara Gore, Arı Sütü ve Polenle Hamillelik şansı 300 dolaylarında artar yüzde.

Arı Sütü ve Polen kullanımı Hamile Kalma, GEBE bırakma (doğurganlık-kısırlık) yönünden sorunlu müthiş bireyleri Click denenmesi önemle öğüt edilen Etkin ürünlerdir. Özellikle Kuzey Amerika ve AVRUPA ülkelerinde PEK cok kaynakta Düzenli Arı sütü ve polen kullanımıyla sayısız ailenin Çocuk Sahibi oldugu yer almıştır. Kadında doğurganlığı, erkekte sperm kalitesini artıran İMKB yönleriyle daha hızlı gebelik imkanı da vurgulanmaktadır. Arı sütünün sperm Sayı ve kalitesi üzerindeki etkisini Detaylı şekilde gösteren kapsamlı BİR Deney Fırat Üniversitesi'nde 2006 senesinde gerçekleştirilmiştir. Deney sonucunda olumlu etkinin önemli boyutta oldugu bildiriliyor.

Ayşe Deneyle ilgili yayınlanan Araştırma metninin tamamını okumak Click buraya click..

Aynı amaçla yoğun olarak kullanılan Ürünler ile ilgili bazı Bilimsel sitelerde yer alan bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

http://natural-fertility-info.com/royal-jelly.html

Ayşe Sitede Arı Sütünün gebelik yönünde faydaları şöyle yer alıyor:

• Libidoyu yükseltir.
• Yumurta sağlığı ve kalitesine katkıda bulunur.
• Yaşla gelen bazı olumsuzlukları azaltır.
http://www.fertilefoods.com/healthy-pregnancy/fertility/royal-jelly-for-fertility/

Ayşe sitede; Çocuk Sahibi OLMA yeteneği az Tense'lerde bulunmayanların tedavisi konusuda, Doğum / Doğurganlık Uzmanı Dr Randine Lewis, Arı Sütünün doğurganlık üzerindeki etkisi konulu bazı Araştırmaları açıklıyor. Genetik Doktoralı Uzman Bogdan Tekavcic'in araştırması bunlardan Biri. Ayşe araştırmaya Gore, Düzenli Arı sütü ve polen kullanıcısı kadınların PEK çoğunda yumurtlama Dönemi Sorunları ortadan kalkmaktadır. Baska BİR araştırmada imkb aynı ürünlerin erkeklerde sperm sayısını önemli oranda BİR arttırdığı tesbit edilmektedir.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18222449

Ayşe sitede; Sohag Universitesi'de Jinokoloji Bölümünde Dr.Abdelhafiz ve Dr Muhamad tarafından yapılan genis BİR deneyden sözediliyor. Buna edat spermde Kalite ve hareket eksikliği sorunu yaşayan 99 çiftin yarısına Arı sütü veriliyor. Diğerlerine normal Tedavi uygulanıyor. 2 Aylık BİR süre sonunda, Arı sütü kullananlar arasında 23 hamilelik, DİĞER 7 hamilelik gerçekleşiyor İMKB grupta. Araştırmanın sonuç kısmı şöyle: Arı Sütü kullanımı gebelik oranını 3 kata kadar artıran basit ve Etkin BİR çözümdür.

Cicvir cim arı sütünün doğalını bulmak çok zor. Piyasada satılanlar saf arı sütü değil. Orjinalini bulmakda çok pahalı. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…