Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Günaydın canım
Çok stres yapıyorsun oluruna bırak herşeyi bence yarın sen ken tahlili yaptır belli olur sonuç. Umarım pozitifir.

Canım ya şimdi okudum çok üzüldüm. İşte bütün iş erkeklerde bitiyor. Ailelerine bişey diyemiyorlar. Bence eşinle konuş ve vermesini istemediğini söyle. Daha önemli sorunlarınız var zaten. Ailesi biliyormu tedavi yaptırdığınızı ve masraflarınızın olduğunu. Niye hep erkek tarafı sorun olur. Kız tarafı melek gibi olur. Anlamadım gitti.

günaydın kızlarr
dün gece kavga biraz daha uzasaydı bugun yoktum burda akşam saat ikiye kadar tartıştık eşimden hiç duymadığım şeyleri duydum bende herseyimi hazırladım gidiyordum bugun annemin evine. ama sonra özür diledi bilmiyorm gitsemmi o işteyken geldiğinde göremesin beni ama gidersemde bi daha dönmem ki :1no2:

slm arkadaşlar
bende ayın 19 da aşılama oldum ve dün kan tahlili yaptırdım ve sonuıç145,6 çıktı daha aşılamayı yaptıralı 12 gün oldu sizce nasıl bi sonuç

erkekleri anlamak zor gerçekten. genelleri öyle istisnalar var o da bize denk gelmemiş.
zaten stresteyiz böyle düşüncesizlikleride farklı stres yaratıyor.
bende eşimle aynı şehirde değilim. p.tesi kontrolüm var salı yada çarşamba aşılamam olacak. eşime haftasonundan gel p.tesi beraber gidelim neolur neolmaz dedim. bir aksilik olur, en azından öncesindende çalışmış oluruz. yol yorgunu olursun o da sayıyı kaliteyi etkiler diyorum. yok haftasonu annesi gelebilirmiş. p.tesi akşam yola çıkacakmış. sinir stres oldum.

canım bence öyle birşey yapma. madem senden de özür dilemiş. onlar anlamıyor ve emin ol kesinlikle kendilerinide haksız görmezler sanki sorun çıkartan hep biziz gibi davranırlar. sende ne yapacaksın taktiksel davranacaksın canım.

Ya canım yapma. Eşinin ailesi yüzünden yuvanı yıkma. Bak ne güzel tedavinde iyi sonuç verdi. çok üzüldüm ya diyecek bişey bulamadım şimdi. Ama pişman olucak şeyler yapma iyi düşün ve öyle karar var

slm arkadaşlar
bende ayın 19 da aşılama oldum ve dün kan tahlili yaptırdım ve sonuıç145,6 çıktı daha aşılamayı yaptıralı 12 gün oldu sizce nasıl bi sonuç

canım gözün aydın. sonucun çok iyi. ikiz falan olmayasın mı sakın.

slm arkadaşlar

Sonuç baya iyi çıkmış. Doktorunu ara ve sor. Umarım hamilesindirrrrrrrrrrr

slm arkadaşlar
canım merhaba aynı günde olmus asılamalarımız,,ama bence hamilesin..deger yüksek.asılamanın hemen ardından yaptırsaydın testi yüksek cıkma olasılığı buyuktu.cünkü asılamada aynı gebelik hormonları tasıyo ama adetine yakın artık bence hamilesin acaba bendemi gidip kan tahlili yaptırsam acaba

slm arkadaşlar
daha erken ama herhangi belirtin varmıydı tatlım agrın falan varmı?

doktorum pazatertesi tekrar yapalım yükselip yükselmediğine bakalım dedi

doktorum pazatertesi tekrar yapalım yükselip yükselmediğine bakalım dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…