Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben gidiyorum bütün gün bilgisayar başındayım biraz uzanayım. yarın görüşürüz. Elfkaya bekleyin gelicem dedi bizi ekdi galiba :)

ıklimcim sanada yarın için bol şans diliyorum. Umarım güzel haberlerle dönersin.
Öpüldünüz opuyorumnanaktan

canım çok teşekkür ederimm inşallah canım bende öpüyorum iyi geceler :a015:

kafayı yiycem vallahada billahada
ya dedimya iklim kaynanamlar maddi destek vermio diye eşim geldi şimdi babam 1000lira para istiyo dedi gelde kafayı sıyırma zaten benim 3000 lira borcum var onlardan kuruş almadım onlar bizden istiyo düşünebiliyormusun

töbe töbe yaaaa ne kadar düşüncesizler ne işle uğraşıyosun sanki bilmiyolarda senden istiyolar oha yani yaa bu kadar olur başkasından istesinnn sizden ne diye istiyo eşinede söle vermesin

ya bu kaçınca kaç kere verdik öle böle değil yaa
ama artık yeter bende insanım bee sinirim zıpladı bugun aldığım bütün ii haberler çöpe gitti mutluluk falan kalmadı off bıktım ben bunlardan yaaa

öfff bıkman normal be canım niye acaba istiyolar sıkıntılarımı var yoksa gıcıklığınamı çok sinir bozucu ya

iklim bu kaçıncı canım bir değil iki değil
durduk yerde iş çıkarıyorlar arabaları var araba değiştiriyorlar hep boşu boşuna araba alırkende verdim 1000 lira ondan öncekilerde var offf ben bugun borç alıp gittim doktora bir kere kuruşun varmı die bile sormadılar umurlarında sanki allaha havale ettim
ama vermicem o parayı eşimle kötü olursam olayım banane oda gözünü açsın

canım alır ama kısa sürede geri veriri ok..
ama bunlar enayi gibi kullanıyo sizi valla eşininde gözünü aç annem babam deyip yedirmesin

cnm 3.4 tane vardı oluşmuş ama boyutları mini daha 6mm falandı bakalım yarın son durum ne olucak ay bide ufaksa daha al bi kutu daha iğne :sinifsinif:

oo çok ii maşallah . onlar dahada büyümüştür şimdi,, yarın belkide aşılama saatini konuşacaksınız hadi ii haberlerle gel inş.

bazı anneler babalar malesef ki böle , hep çocuklarından bir beklenti içindeler , biz onu ne için büyüttük diyolar ,aman bırakalımda kendi yağlarıyla kavrulsun dedikleri yok..

iklim yarın kaçıncı günün ..inşallah güzel haberlerle gelirsin yumurtalar büyümüştür..
adım adım yakalşırsın bebeğine...

Canım benim demek istediğim aşılama günü USG kontrolü yapmadı, ve sonrasında da kontrol falan yok. Bazı kişilere aşılama günü de bakılmış yum. çatlamış mı diye. Yani en son çatlatma iğnesi günü bakılmıştı

Tşkr ederim cevabın için. Forumda bazı aşılama apan kişilerde aşılama günü ve sonrası da USG kontrolü yapılmış, demek ki Dr.una göre değişiyor.

iklim yarın kaçıncı günün ..inşallah güzel haberlerle gelirsin yumurtalar büyümüştür..
adım adım yakalşırsın bebeğine...

canım iğnenin 15. adetinse 18. günü nerdeyse adet olcam yapsınlar artık aşılamayı
inşallah çok saol cnm Şeniz

hııı anladım cnm öyleyse tmm ben başka sandım da yerimseniben

bende 10 gibi çıkıcam şimdi daha erken bn kahvaltı edip giyinmeye gidiyorum kkda açık muckkk size ..

gunaydın kızlar ben hala regl olmadım akşam sancım tuttu kendimi sıcak tuttum geçti bakalım bugun olcammı yarın belli olcak kızlar yaa sizlere sorum olcak
ben geçen sene ovulasyon takibi yaptrdım farklı dr da tabi belirtiler böyle degildi bu tadavimde sadece gögüslerim şiş gecen sene her beliriti vardi en önemlisi sancım yoktu az vurdu geçtı ikincisinde regl olmuştum reglim tam günümde oldum bu tedavide reglime 4 gün var sancımda var yarın dr gitsem daha 3 günüm var ayy acaba olurmuyum aklıma takılıyo yaa günü gününe olursan regl olmama var daha offffff yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…