Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar bugün sabahtan beri pembe renkli bir kaç damla kanamam var. Dün 12de çatlatma iğnesini yaptırdım. Ondan mı acaba? Bu arada adetimin 19. Günü.

İğneyle alakalı olduğunu pek sanmıyorum ama bence doktorunu ara ve sor. En doru bilgiyi o verir sana

kızlar bugün sabahtan beri pembe renkli bir kaç damla kanamam var. Dün 12de çatlatma iğnesini yaptırdım. Ondan mı acaba? Bu arada adetimin 19. Günü.

aa bunu şimdi bende merak ettim nedendir acaba :1shok: dra sor cnm

kızlar ya gene karın agrımm başladı akşama dogru başlıyo sıcak su termusu koyuyum bıraz ıyı gelıyo suan kucamda laptom karnımda termus benı gorsenız gülmekten yerlere yatarsınız bi patlası olay olur allah muhafaza

ne gezmesi canım benım tam hazışlandım kayıvailedim kız kerdeşi geldi gidemedim onlarlaydım

Aman be sende dışarı çıkıyordum deseydin. Böyle olmuyor sinemcim. Dİşlerini göster biraz. Senin sosyal hayatına engel olmasına izin verme.

ee biliyodu gıt dıyebılırdı aksine bize bişeler hazılrla dedi sonucta misafir var ters bişe diyemem ama malesf sancım tuttu sadece hazılrladım kurmasını falan ona bıraktım cok karnım agrıdı ee bugun valide evinin işini yaptıya hali kalmadı tembel

benimde çok ağrıyo kıss sende bulantıyla (ishalde ) varmı bende var off çok fenayımm havadanmıki

İşte ondan beklersen bazı şeyleri olmaz senin söylemen gerek bence. Tabi bende yorum yapıyorum sonuçta senin hayatın kusura bakma. Bir an kayınvalide diyince sinirlendim. Gelinlerini ne sanıyorlar yaaaaa. Çok sinirleniyorum bu kaynanalara :)

canım hiç beni içten düşürnürmü cokta umrunda bi çıktım heryerim leş gibi diye söyleneiyo kendisi biraz titizdir tabi sözde faliyet yok kızıda işe yeni girdi napıyım ben aşılama yaptıralı evimde digru duzgun iş yapmıyorum eşim bana yardımcı oluyo düşününü okaar dikkat ediyoz oda ooo çokta tın

((( üzüldüm gerçekten. Benim elime düşüceklerdiki of yaniiiiklava:

benimde çok ağrıyo kıss sende bulantıyla (ishalde ) varmı bende var off çok fenayımm havadanmıki

sölemesi ayıp bende kabızlık demıyımde normalde bagırsaklarımm iyi çalısır zorlanmamm ama bu son zamanlarda bıraz kabızlık dıyım öyle yani neden bılmıyorum ama internette okudum hamılelık belırtısıymıs kabızlık duydunuzmu

dedim sen dikkat ediyosun ama annem indir lkaldır yaptırıyo dedım annesınden tırsar bişe demedi bide ben fevriyim eşimden yüz bulup annesıne bıse derm dıye bana bıse demedi

dedim sen dikkat ediyosun ama annem indir lkaldır yaptırıyo dedım annesınden tırsar bişe demedi bide ben fevriyim eşimden yüz bulup annesıne bıse derm dıye bana bıse demedi

Hıım anladım canım. O zaman sana kolay gelsin valla. Yoksa hamilemisinnnnn

((( üzüldüm gerçekten. Benim elime düşüceklerdiki of yaniiiiklava:

kız hasta laf aramızda rahim kanseri gecen sene tadavi gordu suan kontrole gıdıyo tekrarlama rsiki var tabi saun bişeyı yok o ayrı ben ona bıse demeye allahtan korkarım hı kendımıde ezdırmem o ayrılmaz:

ınşallaaaahhh bu güzel haberi verirsinde bizde mutlu oluruz sevinçini paylaşırız.

kız hasta laf aramızda rahim kanseri gecen sene tadavi gordu suan kontrole gıdıyo tekrarlama rsiki var tabi saun bişeyı yok o ayrı ben ona bıse demeye allahtan korkarım hı kendımıde ezdırmem o ayrılmaz:

Sevindim ezdirmemene. Çünkü öyle olaylar duyuyorumki kaynanayla ilgili çıldırıyorum. O yüzden konusu açılınca hemen sinirleniyorum :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…