Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende nisanda yaptırıyorum benim 2.aşılamam olcak
geçen ilki tutmadı maalesef
2 nisanda adet oldum
4 nisanda ilk iğnemi oldum
puregon kullanıyoruz 25 ile başladım
bendede pko var haziranda 4 yıllık evli olucaz 2 yıldır istiyoruz
umarım bu topik hayırlı olurda yaptıran herkes hamiş olur:Saruboceq:

ya hanımlar yardım edin bana.aşılama oldum bu ay.adet tarihimi 3 gün geçti.biraz önce test yaptım negatif çıktı.bu kullandğımız haplar iğneler mi böyle geciktiriyor.bilen var mı?

ya kimse yokmu.test yaptım negatif çıktı dedim ya.şimdi teste tekrar baktım da ikinci çizgi belli belirsiz çıkmış.dikkate almalımıyım acaba bunu.neyse bakalım yarına kadar bekleyeceğim.olmazsam eğer kanda baktırırım.ne olur dua edin bana.

canım 2.çizgi çıktıysa hamile olabilirsin bence ama yinede kesinleşmesi lazım

Bence hemen git kan testi yaptır,inş.olumlu sonuç alırsın.Senin yerine heyecanlandım okurken.Bende 2.aşılamamı 14 nisanda yaptırdım,kimseyle konuşamıyorum meraktan çatlamak üzereyim ama şimdiden

Bence hemen git kan testi yaptır,inş.olumlu sonuç alırsın.Senin yerine heyecanlandım okurken.Bende 2.aşılamamı 14 nisanda yaptırdım,kimseyle konuşamıyorum meraktan çatlamak üzereyim ama şimdiden

merhaba.yarını bekleyim diyorum.daha durumdan eşimede hiç bahsetmedim.heycanlanmasın diye.aslında içim kıpır kıpır duramıyorum.bakalım ya hayırlısı olsun.inş hepimizin olur.

ahh ahh nerden başlayım bilmiyorumki canım ya,ama hepinize umut olsun diye anlatayım..Ben 5 yıllık evliyim.2 sene çocuk istemedim ve korundum,istemeye başladım olmayınca doktora gittim ama hiç bir problem yok dediler.Tek bir şikayetim vardı oda adetlerim uzun sürüyordu.Ama ne eşimde nede bende hiç bir sorun çıkmadı.Gittiğim doktorda profösör hemde çok ünlü,sadece prolaktinin yüksek diye bir ilaç verdi.1 ayda normal değerlere düştü,ama hamile kalamadım.Başka bir doktora gideyim dedim,oda normal sıradan bir operatör kadın doğumcuydu.Bana dediki karnında normalden fazla sıvı görünüyor,ca 125 değerine bakalım dedi,yani kanser tümörü,normalde olması gereken değer en fazla 20 ,bende 80 çıktı yükselmezse sorun yok dedi ama 1 hafta sonra 140 'a yükseldi.Dünya başıma yıkıldı hastane bahçesinde,çocuk falan önemli değil yeterki kanser olmasın dedim.Ama doktor büyük ihtimalle yumurtalık kanseri dedi.İnternetten bir araştırdım 5 yıl ömür biçiyorlar.Eşim bana sarılıp hiç bişey istemem Allahım seni bana bağışlasın diye ağladı,inan şu andada ağlıyorum bunları yazarken.O zaman dua ettim Allahım dedim kanser değilsem bidaha hiç bişeye kafayı takıp üzülmeyeceğim diye dua ettim.Sonra başka bir doktora gittim laporoskopi ve histeroskopi ile kesin teşhisi koyarız dedi.Hemen ameliyata aldılar.Şükürler olsun ki kanser çıkmadı ama verem çıktı,genital tüberküloz.Hiç bir sorun yok diyen 4 doktorun yüzüne fırlatıp atasım geldi sonuçları,ama ben vereme şükür ettim düşün.Sonra 6 ay ilaç tedavisi gördüm.Mucize bu ya 5.ayda hamile kaldım.Doktor büyük başarı diye gözlerini kocaman açtı.Ama 5 haftalıkken düştü.İlaç tedavim bittikten sonra 1 kere aşılama oldum kendiliğinden gelşen yumurtamla ama olmadı,bu ikinci aşılamamda 2 gün önce oldu.Çok uzattım ama rabbim çok büyük o isterse veremli rahimle bile hamile kalınıyo,bana teselli oldu bu düşük anlayacağınız.Allah isteyen herkeze versin inş.

selam kızlar bugün menogona start verdik :)
günde bir defa vurulucam çarşamba kontrol ay çok heyecanlıyımm

çok üzüldüm.çok geçmiş olsun.evet dediğin gibi bazen böyle olayları görüp şükretmeliyiz rabbimize.gerçekten zor bi süreçten geçmişsin.bundan sonra allah yardımcın olsun.allah eşine ve sana bütün sıkıntılarınızı unutturacak bir can daha gönderir size inşallah.

meraba canım
senin bugün iğnede 2. benim 1. günümüz sen hangi iğneyle başladın ben menogonla çarşamba kontrolum var

meraba canım
sende nisan süper bu ay hepimiz için uğurlu olsun :ecrin_bebek:
tutmayan için üzülme canım benimde ilk ve belkide tutmuycak nasip napalım
ya demek sendede pko var ay fena bişi bu pko ya bendede multikistik pko varmış bilmiyorumkismile zamanımız hemen hemen aynı bende ağustosa 4.yılımı doldurucam 2 senedir istiyorum sayılır umarım canım hepimiz için hayırlı olur hepimizde hamile kalırız inşallah

ya hanımlar yardım edin bana.aşılama oldum bu ay.adet tarihimi 3 gün geçti.biraz önce test yaptım negatif çıktı.bu kullandğımız haplar iğneler mi böyle geciktiriyor.bilen var mı?

hihoyyythihoyyyt süperr inşallah tutmuştur ilk hamilemiz sen olucaksın inşallah yoksada kendini harap etme canım Şeniz bencede git kan testi yaptır hemen anlaşılır ay inşallah vardırr Şeniz

ah canım benim neler atlatmışsın öyle sen :teselli: allah sevenlerine bağışlamış ne zordur ilk anda duyunca çok şükür şimdi iyisin dimi kanser değilsin çok şükür ama veremli rahimi senden duydum allah yardımcın olsun atlattınmı onu peki canım inşallah bu sefer hamilesindir allahın izniyle takma hiç kafana ..
o kendine dr diyenlerde utansın şakkıdı

amiin canım inş.hepimize hayırlı bebişler nasip etsin,bu günlerde geçecek Allahın izniyle

Bencede utansın:)bende duymamıştım hatta bazı doktorlar varki onlar bile duymamış şu anda gayet iyiyim hiç bir sorun kalmadı 6 ay her gün avuç dolusu antibiyotik yutarken hamile olmamı sağlayan rabbim inş. tekrar sağlıkla verir bana bebişimi
Burada olup sıraya girmek bile çok güzel bir duyguymuş meğer:)
Ama şunu söyleyim hiç bir sorun yok diyenleri okuyunca içim acıyor,çünkü banada öyle diyordu doktorlar.Maalesef bu hastalık çocuk olmaması dışında hiç bir belirti vermiyor.Burdan paylaşmak istedim o yüzden

merhaba kızlarrr:) bende 5 nisanda aşılama yaptırdım beklemek ne zormuş ya allah sabır versin diyorum herkese...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…