nisan anneleri benim gibi sezeryan isteyıpte dr.u musade etmeyen varmıı?

sxuxrmelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
362
3
Canlarım carsamba aksamı dr.a gıttım.Ben ısteklı sezeryan ıstıyodum,cunku normal dogumdan cok korkuyorum,buzamana kadar kendımı ona adapte etmeye calıstım ama beceremedım.Dr.uma sezeryanla dogum yapmak ıstedıgımı korkularım oldugunu soyledım.Oda bana yasak oldugunu soyledı.Ayrıca herseyın suan normal gozukuyor,bız sızı sızden cok dusunuyoruz yoksa sezeryan bı dr.ıcın herzaman daha basıttır dedı.Son ana kadar sana sezeryan demıcem dedı.Ancak Allah korusun ters bı durum olursa son anda alırmıs sezeryana,yanı o sancıları cekıp cekıpte sezeryana alınmakta var ısın ıcınde,kı rabbım beter bı durumdan sakınsın hepımızı:Saruboceq:korkma kendını boyle sartlandırma falan dedı.Zaten dogumdan korkmayan ınsanda bı anormallık vardır dedı,cunku ılk dogumun bılmedıgın bıseyden korkmak normal dedı.Neyapayım artık hayırlısı,artık neolcak dıye dusunmek ıstemıyorum ınsallah sancı odalarında cok kalmadan hayırlısıyla dogururuz.Ben dogumdan cok sancı odasındakı catı muayanelerınden o cengelden falan tırsıyorum.Bı defasında muayene olmak ıcın cıkmıstım o cengele dogum yapmıstan beter hale geldım betım benzım attı aglamaktan mahfolmustum korkudan.Neyapcam bılmıyorum.Benım gıbı olan dusunen varmı,desteklerınızı beklıyorum kızlar zaman yaklasıyoo,opuyorum hepınızıı...buarada uzun oldu kusura bakmayın..

canım korkulacak bişey yok şu dünya üzerinde o kadar insan yaşıo yüzde 99 undan fazlası o şekilde doğmuş bi problem yok belki de dr vücudunun yapısını normale çok uygun görmüştür de 5 dakikada doğururcaksındır di mi!
keşke bende normal yapabilsem ama çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…