nisan anneleri adet olmayan kaldı mı??

munise19

Guru
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
208
3
41
kızlar ben ağustosta adet görmeye başladım.ama bu ay birtürlü olamadım.3.cü adetimde olmadım.ayın 15 inde olmam gerekiyordu. 11 gün geçti hala tık yok. evde test yaptım bişey çıkmadı. aranızda adet görüp düzensiz olan varmı.neden böyle oluyor acaba. emzirmekten kaynaklanır mı. yarın olmazsa bi kan dan baktırıyım diyorum.korkmaya başladım.eğer ordada çıkmazsa kadın doğuma gözüküyüm diyorum. sizden cevap bekliyorum kızlar içime kurt düştü sizdede düzensizlik oluyormu tek ben mi yaşadım bu olayı.

Canım,ben doğum yaptım.hemen peşinden adet oldum ve hala da düzenli oluyorum.ama doktorum düzensiz olabileceğini bunun çok normal olduğunu söylemişti..

kızlar ben daha hiç adet olmadım ama bir yıla kadar normalmiş bende çok korkuyorum ama elden ne gelir:KK43:(:-)(((

kızlar ben daha hiç adet olmadım ama bir yıla kadar normalmiş bende çok korkuyorum ama elden ne gelir:KK43:(:-)(((

bende hala hiç adet olmayanlardanım Çok üzgünüm çoook içimde hep bi korku var ama dediğin gibi elden bişii gelmiyoo

ben de henüz hiç olmadım kızlar ama endişelenecek bi durum yok doktorum normal olduğunu söylüyo

ben de hala olmadım,mümkünse de bir süre daha olmayayım
çünkü regli olunca süt azalıyor
sütü bol olanların geç regli oluyormuş

bende geçen ay oldum.en çok göbişim iner diye olmak istiyordum.göbeğim möbeğim inmedi.çok belli değil dışarıdan ama, ben biliyorumya bana yeter..

bende olmamıştım drum ilaç verdi onu kullandım aslında adet olmak istemiyorum ama bir düzene girsin ki hamile falan kalayayım diye kullandım.dün oldum ama çok az çok çok az göbeğim falanda inmedi daha fazla oldu artık nasıl olacak bilmiyorum

X