🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Saat kaçta uyanican?
Yas kaç çocuk var mi ?
4. sınıfa giden kızım var hergün canlı ders oluyordu sabahtan saat 13.00 ekadar.temizlik yapamıyordum gürültü olur derse ses gider diye.okul açıldı okula gitmeyecek ama .canlı derste olmayacak belki bir 30 dakika olur.o yüzden rahatça temizlik yapabilirim artık

Sabah ben ne yaparsam o kar. Kahvalti sonrasi

evet havalar düzeldi dışarı çıkmak isteniyor öğleden sonraları.işlerde kalıyor.sabahtan yapmak en mantıklısı.nihal prime da banlanmış ona ne oldu ki bu arada.bebeği soracaktım gitmiş
Ceyceyim 1 günlük ban yedim, Kısa sürdü
Antalya halkı için yaptığım bir tespit yüzünden. Valla forum ama etliye sütlüye dokunmadan nasıl yorum yapılacağını daha çözemedim
Niloyatospikk niloya son günlerde gerilmişti. Bir üye anket yapmaya çalışıyordu, tezi için lazımmış. Orda bir kaç kişiyle gerildi sanırım. Bu başlıkta onu yoruyor anladığım kadarıyla. Başlık sahibi olunca baskı hissediyor heralde üzerinde. Gelir yakında. Seviyor çünkü buranın ortamını. Önemli olan mutlu olması. Forumda yaşanan tatsızlıklar mutsuz ediyorsa, bir müddet kafasını dinlesin.

A 1 günlük banmış gelmişsinburda hava çok kötü şimdi geldim eve sağanak yağış var dışarda.sen nasılsın benek nasıl? Hissetmeye başlasan çok daha mutlu olacaksın. Sağlıkla doğsun bebiş

Ceyceyim aşırı zor geçiyor. Mide bulantılarım ve koku hassasiyetim başladı. Hiç bir şey yiyemiyorum, her şey iğrenç kokuyor. Dün kalbini dinledik bebeğin. 3 ayın sonunda genetik testini de geçerse yırttık demektir.
Yaz ortasında yağmur mu? Burda pırıl pırıl hava.

Eklentiler

• 23E0F274-CCEA-4B2A-A035-A95EFAE663B3.png
    491,5 KB · Görüntüleme: 27
Geçecek koku hassasiyeti bende de olmuştu. Balık ye ve balık yağı iç ceviz ye. Doktorum önermişti anne karnında zekası daha iyi gelişsin diye. Doğuncada ilk 3 yaş devamlı omega içeren gıdalar ver bebeğe. Gerçekten farketti zekada

Tamam Canım. Biraz geçsin uygulayacağım tavsiyelerini. Normalde balık severim ama şu an ancak çubuk kraker, ayran, soda tüketebiliyorum. Bazen kusuyorum. Kusunca rahatlıyorum. Riskli gebeliğin ayrı bir bölümü varmış. Perinatoloji. Yarın doktordan randevu aldım. İlk 10 gün kalçamdan progestoron iğnesi vuruldum. Kolumdan hala kan pıhtılaştırıcı iğnesi vuruluyorum. Vücudumun her yeri mor Bebiş sağlıklı doğsunda gerisi önemli değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…