🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Neden canım banada hemen bir şükretme geliyor
Ne kadar şükürsüz ve çevremde ki güzelliklerin nimetlerin farkında olmadığımı hatırlatıyor bir ara her uzvum ve sahip olduğum herşey için şükür ediyordum ama son zamanlarda aklıma bile gelmiyor

Dediğin gibi ama malesef yapmıyoruz bu benide üzüyor dilimizden şükrü düşürmememiz gerek

Son yazdıklarına da baktım. Gayet yazmış yani. Bu üyelik iptali kişi isteyince mi gerçekleşiyor acaba.
evet kişi isteyince oluyor ya da fake se ki bu niloya için geçerli değil zaten.umarım kafasını dinlemek için gitmiştir bir süre.başka sebepten gittiyse buralar karışır

Mesajları yeni gördüm ama hissetmiştim galiba
Bugün yaptiklarim
Toz aldım, elektrikli süpürge ile tüm evi aldım
Arka balkonu süpürüp ön balkon ve wc yıkadım
Dışarı çıkıp mutfak alışverişi yaptim
Bir cüz okuyup bitirdim namazlarımı kıldım
Egzersiz yaptım
Örgü ördüm (patik yapıyorum)

yarın ben de temizlik yapayım.kaç gündür ihmal etmiştim.kıza kışa atkı bere öreyim diyorum bir türlü ona da başlayamadım.üzerimde ölü toprağı var bu aralar

yarın ben de temizlik yapayım.kaç gündür ihmal etmiştim.kıza kışa atkı bere öreyim diyorum bir türlü ona da başlayamadım.üzerimde ölü toprağı var bu aralar
Allah'tan gün uzun da yarısında yatıp yarısında iş yapabiliyoruz. Yarın da sabahtan cam silip (inşallah) sonra da ablamla dışarı cikicam
Örgü örmeyi seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…