🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Niloyatospikk yok ama günlerinizi verimki geçirmeye devam edelim
Bugün salon ve yatak odası tülleri ve fon perdelerini yıkadım
Salonun fonlarını geri takmadım böyle daha ferah geldi gözüme biraz böyle kullanayım
Kahvaltı sonrası mutfak temizlendi
Bulaşık makinesi açıldı.
Banyo lavaboları duşakabin vs ovuldu
Şimdi bezelye ayıklamaya oturuyorum. Bitsinde dualarım baya birikti biraz onlardan okuyım akşama

Cookiie
clara
Y Yasminkoo

Yarından itibaren evimizin işlerine tam bir düzen verelim mi ?
Aslında en çok benim ihtiyacım var buna. Yalnız kalmak istemedim sizi de etiketledim.
Bu günlerde çok boşladim sanki.
Zaman çok hızlı geçiyor ben yetişemiyorum

Yapıp Yapıp bozuyorum pragramimi. Bugün güzel uyduysam yarın tam bir gevşeklik hali .

Yarın yapmak istediklerim
9 da mesai kahvaltı +bulaşık +ev süpürme +yatak düzenleme.

Çocuklarla. 1 saat oyun

Ogle namazı zamanında.

Çocuklara öğle yemeği bulaşık

Uyku

Ikindi namazı + 10 sayfa Kuran okumak

Aksam yemeği hazırlık.

Aralara sıkıştırmak istediğim işlerim: en az 1 cam silmek, en az bir tane dolap üstü tozu almak.
Kapı silmek, perde yıkamak, duvar saatini ve tabloları silmek , mutfaktan bir dolap düzenlemek ve temizlemek.

Bunlardan bir tanesini alıp yapicam.
Kalanları da diğer günlere dagiticam.

Nurum az önce tam aklımdan geçiyordu valla bu hafta artık yapmayı ertelediğim herşeyi yarın itibariyle başlamaya karar verdim. Evdeki yapmam gereken şeyleri günlere bölerek yapıcam. Mesela yarın kalan 2 camı sileyim, ve koltukları sileyim dedim. Salı mutfak dolaplarını, çarşamba portmantoyu, perşembe kullanmadığım odayı cuma gardolabı, cumartesi banyoyu. Böyle az az böldüm cünkü bir iş yapıp birde ev genel derli toplu temizliğini sağlayabileyim evi dağıtmadan ilerliyim dedim. Birde ibadetlerime vakit ayırabileyim
Yarın başlayalım güzel bir tempoyla. Niloyatospikk sesimizi duyuyorsa belki iştahlanır gelir oda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…