🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Aa darmıydı kız acaba nasıl oldu öylee

Yaa pandemi patlayınca kar kış hiç gitmedim valla bundan sonra inşallah giderim
Bak bende bitane minnoş buldum manzarama oturdu oda izledi
Üff muhteşem butonu azzz azzz hele o kedi arkadan kulaklar uzun duruyor çok hoş kız yakın da ne çıkmıyorsun püüü

Ayyy paylaşmayı unuttum dün pazarda vardı çektim resimlerini küçükken böyle yavru ördeklerim vardı büyümüşlerdi sonra kesip yemiştik
Eki Görüntüle 2858842
Hatta bahçemizde tavuk ve horozumuz da vardı ördeklerimiz biraz büyüyünce tavukların yanına koymuştuk horoz da biraz fenaydı benim ördeklerimi gagalıyordu ben de süpürgeyi alıp horoza göz dağı veriyordum çocukluk işte

Yok bee gayette boldu yani nasıl oldu anlamadım gömlek tunikti . Allah'tan ki bir terzi var adamın eli çok iyi o adam bunu yapar 5 tl ye
İyi bari hallettirirsinn kız çok absürt biyerden yırtılmadıysa
Üff muhteşem butonu azzz azzz hele o kedi arkadan kulaklar uzun duruyor çok hoş kız yakın da ne çıkmıyorsun püüü
Ahah geldi önüme döndü totosunu oturdu öyle valla hiç aklıma gelmiyoki
Kız çirkin olur mu benim küçükken yavru ördeklerim vardı yürürken peşimden geliyorlardı
Çirkin ördek yavrusu derler ya

Sağol canım bitti azdı zaten 6 TL ydi kilosu 10 TL lik aldım az önce mutfağı da topladım yattım gözlerimden uyku akıyor
Burda geçen hafta 7ye gördüm canım. Geçen sene de 7den vermiştik bizde. Sizin orda daha uygun belkide iyi almışsın
Afiyetle yemek nasip olsun inşallah
Bende birazdan yatıcam sabah erken kalkıp hemen duş alıp 1 cüz okumam gerek. Kesilmedi adetim okuyamadım. Kızlar da yarın duasını yapcak. Eşime okutucaktım ama oda arapçayla bilmiyor latin harfleriyle belki olmaz diye tereddüt ettim. Hem baktım azalmış iyice yarına bitmiş olur duşun ardından hemen okurum dedim

Sağol canım
Siz de 7 ye iyi vermişsiniz burda pazarda genelde 6ydı
Adetin bitmezse söyle hangi cüz okuyayım ben inşallah

Sağol canım
Siz de 7 ye iyi vermişsiniz burda pazarda genelde 6ydı
Adetin bitmezse söyle hangi cüz okuyayım ben inşallah
Bugün bitti bitcek gibiydi canım yarın bi bakarım eğer yoksa duş alır hemen okurum. Duştan sonra gelmediği sürece bozulmaz heealde abdest öyle düşünüyorum
Allah razı olsun canım çok sağolasın bakayım eğer olmazsa söylerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…