🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
2 3 tane olsa yıkarım da tüm camlarımda var zor iş yıkayamam.balkonumda aşağıya su akıtıyor o iş hiç olmaz

Kardeşim de WiFi olmadan evvel annemin netine çökerdi Türk Telekoma geçti hiç öyle bir derdi kalmadı annem babam ben eşim erkek kardeşim kız kardeşim hepimiz Türk Telekomuz sana uygun diye söylüyorum rahat edicen diyorum daha da birşey demem

He he kesin ben yanlış anladım

Şu sınıf annesi olayına gıcık oluyorum

pandemi bitince evlen zaten.bu dönemi bahane edip altın getirmiyorlar çünkü düğünlere nikahlara.
Alooooevlenmiyom ben yaa

Ama şu pandemi sürecinde bir nikâhla kurtulsam ne güzel olurdu demiyor değilim ne o öyle düğündü kınaydı carttı curttuhiç benlik değil ama başkalarının düğününe kınasına gitmeyi severim orası ayrı

ben erken evlenmedim iyiki de öyle yapmışım.gezdim tozdum istediğim kadar uyudum .şimdi öyle mi kahvaltısı canlı dersi ev işi derken zaman yetmiyor.pandemi de bir de eve tıkıldık üstüne.keyfini çıkar bu günlerin bir daha geri gelmezzzzzz

Pandemi sayesinde herkes ev hanımı oldubugünlerin geri gelmeyeceğini biliyorum ama...sağlık olsun diyorum

Pandemi sayesinde herkes ev hanımı oldubugünlerin geri gelmeyeceğini biliyorum ama...sağlık olsun diyorum
ben evde oturmayı hiç sevmem her gün dışarı çıkardım .Ama kronik hasta olduğumdan 1 yılı geçti ne evime kimse geldi ne de ben gittim.ilk defa dün avm ye gittim sırtımdan soğuk terler boşandı korkudan.bu hayat hayat değil.Arabaya binsem gidecek yer yok ayol her yer riskli deli gibi dolanıp bir de markete uğrayıp eve dönüyorum.sıkıntıdan Esra Erol doya doya moda izliyorum şaka gibi

Bende evcil bir insanım ama bu kadar değil bu çok fazla. Maske olduktan sonra çokta korkma derim ama sen kronik hastaymışsın o yüzden kork.

Ayy o nasıl sıkılmaksa artık hadi moda programını bende izliyorum reziller falan ama yine Esra Erol dan iyidir diye düşünüyorum ben Esra Erol hiç izlemedim ama babaannem bağımlısı izlediğini bana anlatıyor vallahi dinlerken tansiyonum düşüyor iğrenç bir program ,kimin eli kimin cebinde hem belli değil hemde belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…