🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Hazır kanepeye uzanmışken uyusam mı ne Cookiie şekerleme beni çekiyor şuan çok fena bir sürü iş beni bekliyor uyuma fikri kestirme fikri çık aklımdan
Kanapeye yığıldım esra erol izliyormuş annemtüm ülkenin evli kadınları başka adama kaçmış ayol. Pandemi bile dememiş kaçmışlar

Bi birini giyiyorum bi birini kışın çok üşürüm ben eşim kızım çorapsız yatar ben çorapla
Aa ben çok sıcağı sevemem kansızlık falanmı var acaba
Hazır kanepeye uzanmışken uyusam mı ne Cookiie şekerleme beni çekiyor şuan çok fena bir sürü iş beni bekliyor uyuma fikri kestirme fikri çık aklımdan
Uyudunmu niloşum
Yazamadım yemek hazırla ye mutfağı topla bide eşime bitane tişört ğtüledim birazdan devam edicem azcık hava serinlesin

Bide şey he gerçekte görsem hiç ummayacağım insanlar bu programlar sayesinde zaten herkesten herşeyi bekler pldum
Marjinal insanlar değil haklısın.kadın köyde oturuyor 4 adama dna yaptırdı 4 ü de baba çıkmadı geçenlerde.Görünüşte yanıltıcı işte

Aa ben çok sıcağı sevemem kansızlık falanmı var acaba

Uyudunmu niloşum
Yazamadım yemek hazırla ye mutfağı topla bide eşime bitane tişört ğtüledim birazdan devam edicem azcık hava serinlesin
Ben de bazen 1 tane tşört ütülüyorum üşeniyorum gerisini bi ara yapıyorum

Yok uyumadım bir sürü iş yaptım

Kansızlık yok ama kanım soğuk sanırım eşimle kızımın kan grubu aynı onlar maşallah sıcaklar ben soğukkanlı

Çamaşırlar asıldı
Bulaşık makinası boşaltıldı
Küpeli çiçeği başka saksıya ekildi
Yemek yapıldı
Buzdolabının en alt 2 rafı silinip dolap düzenlendi pazarlıklar yerleştirildi

Şimdi sofrayı kurucam inşallah uyumayınca bir sürü iş oldu şükür

Ya kızlar ev aldi başını gitti.
Şu tuvalet eğitimi evimi baya bur aksatmama sebep oldu.
Bugün biraz is yapayım dedim yaptıkça azalacagina çoğaldıkça çoğaldı sanki.
Biriktirmek kadar kötü bir şey yok bu hayatta ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…