🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yanlış yere yazmışım ha ha ha. Olsun bakalım

Çamaşırlar asılacak
Bulaşık makinası boşaltılacak
Çiçekler balkona konacak sulanacak
Pazarlıklar dolaba yerleştirilecek
Taze fasülye yapılacak

Peki ben ne yapıyorum uzandııımmm

Elimi sürmedim eşim yapıyor hamuru da o yoğurdu
Maşallah bugün hazıra koncaksın oh en sevdiğim
Benimde öyle valla koca gün oturup youtubeden falan videolar izleyesim var
Evet sağolsun bazı konularda baya incedir
O korkuyu gel sen bide bana sor zaten korkudan onu kullanıyorum yaa uzanmayın çok diye birde 5. Kattayım bi taraflarımdan ter akıyor
zor doğru diyorsun bi zaman sonra birde beynin bişeyler öğrenmesi yavaşlıyor. Yani yavaşlıyordan kastım bundan 5 sene önceki beynimle şuanki bir değil değil. Şuan başka sorumluluklarımda var bi tarafı dolu kafamın yanı yeni bilgileri almak zor olur

Malesef bizim de burda o kadar çok siteler inşaatlar yapılıyorki birde fiyatlar aşırı yüksek. Ne onlar satabiliyor ne insanlar alabiliyor
Cookiie canım milletin balkonunda camında çiçekleri göre göre dayanamadım 3 saksı çiçek alıp geldim fesleğen, küpeli diğerinin adını bilmiyorum asılan saksılardan
Kız bahçıvan olcaz bu gidişte hee böyle geçen annem aldı 3 tane kedi çiceğiymiş. Allahım o kadar güzeldi tatlıydıki içim gitti ama yeter dedim almadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…