🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Biz gidiyoruz da mesela ailemizden 1 kişi temsil ediyor hepimizin gitmesini gerektirecek bir durum yok şuanda

Kardeşimin evde yaptığımız sözüne hatta çok iyi anlaştığım kuzenim var alındı biraz çağırmadık diye ama hamile ve hiç gerek yok kalabalığa aile arasında bile yeterli kalabalık oldu korka korka yaptık şuanda yapmak gibi bir niyetimiz de yoktu kardeşim çok istedi mecbur yaptık

Çizim mi yapıyordun hangi programı kullanıyordun inşaat deyince aklıma onlar da Autocad kullanıyor çoğu ondan sordum

Yaparsın canım yapamam deme okumanın yaşı yok

Bunu bide keşke kayınvalidem bilse. Geçen sene beni sinir etmişti her düğüne hep beraber gitmeyi istiyor hep. Ona bişey diyemiyorum eşimle ne tartışmıştım
çok şükür kazasız belasız atlatmışsınız canım. Hem hamileymiş doğru olanı yapmışsınız onu düşünmüşsünüz aslında

Çizim mi yapıyordun hangi programı kullanıyordun inşaat deyince aklıma onlar da Autocad kullanıyor çoğu ondan sordum
Evet autocad kullanıyodum son zamanandoğru idecad de kullandım genelde autocad kullanılıyor evet
Yaparsın canım yapamam deme okumanın yaşı yok
Uzak bi üniversite olmazsa canım bu saattennsonra anca buralarda bulunan özel olursa olur. Nasip kısmet bakalım
Günaydın
8 buçukta uyandım şuanda kahvaltı yapıyorum
Günaydınn maşallah erkencisin artık 2 gündür ben yine bu saatlere kalıyorım

Ben normal zamanda da kayınvalidem mesela her düğüne gitmiyorum diye kızıyor kızsın sadece en yakınlara gidiyorum hangi birine yetişicem yahu gitsinler kendileri

Evet çok şükür kazasız oldu söz ama ne korka korka yaptık kardeşimi ikna edemedik mecbur

Evet yaz ya şimdi ondan erkenciyiz

Kızlar minimale geçtim diyorum ya şuan yaz mevsimi için günlük giydiklerim sadece bunlar üzerimde de 1 tşört ve eşofman var hepsi bu kadar gömlekler hariç daga azaltmam gerekiyor ama şuan dün aldığım 2 adet eşofman altıyla 4 tane eşofman altı oldu ama günlük değiştirmelik çok lazım oluyor

Eklentiler

• IMG_20210526_105840.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20210526_105837.jpg
    102,5 KB · Görüntüleme: 20
3 uzun kollu tşört 3 kısa kollu tşört 4 eşofman altı 2 kumaş pantolon 4 tane kot yine de fazla bunlar bir tane kotum bol geliyor onu elden çıkarıcam kalacak 3 kot

Benimkide dıdısının dıdısınıza bizi sürükleme derdinde hep. Heryeri yanında beni taşımak istiyor sinir oluyorum
Çok güzel böyle gerçekten benimde hemen hemen bu kadar sadece bir iki pantolon istiyorum ihtiyacım olan alcam birde yazın günlük giyebileceğim ince tunik gibi bişeylere de ihtşyacım var

Evet ben 30 yaşında 2. Üniv. teye başlamıştım açıköğretim okuması daha kolaydı örgün eğitimden. 2 diplomalı ev kadını oldum ha ha ha
Bende kazanmıştim ikinci üniyi ama kayıt bile yaptırmadım. Tekrar okumak zor geliyo onun yerine el emeği ile yapılan şeyler üzerine kursa gitmek istiyorum ama korona sagolsun

Bende kazanmıştim ikinci üniyi ama kayıt bile yaptırmadım. Tekrar okumak zor geliyo onun yerine el emeği ile yapılan şeyler üzerine kursa gitmek istiyorum ama korona sagolsun
Kursa ben de gidecektim ahşap boyamaya hevesim vardı pandemi de kaldı aynen. Amugurimi örenlere de hayranım

Beni de sürüklemeye çalışıyordu da artık 11 sene oldu işlemiyor gidemicem diyorum geçiyorum artık söylemiyor yakın akrabalara zaten gidiyorum

Evet ben 30 yaşında 2. Üniv. teye başlamıştım açıköğretim okuması daha kolaydı örgün eğitimden. 2 diplomalı ev kadını oldum ha ha ha
Olsun dünya hali( yumuşak a klavyede bulamıyorum ) almışsın ya diplomayı ev hanımı ol ne olacak durumu iyi olan kadınların çalışmaması daha iyi aslında hem ev işi hem el işi zor yani

Kahvaltı yaptıktan sonra ev mutfak toplandı çamaşır makinası ve bulaşık makinası çalıştırıldı pazarlık düzüldü kızımı anneme bıraktım şimdi bir yere mal almaya gidiyorum akşam yemeği dünden biraz var yanına taze fasülye istiyor canım şöyle bol zeytinyağlı ımmm müthiş

Aslında pek iyi değilim ama iş yapmak iyi geliyor dün gece rüyamda halamla gelinini gördüm yemeğimiz var diyorlardı kaç gündür biraz yemek yapıp götüreyim dedim rüyama girmiş

Olsun dünya hali( yumuşak a klavyede bulamıyorum ) almışsın ya diplomayı ev hanımı ol ne olacak durumu iyi olan kadınların çalışmaması daha iyi aslında hem ev işi hem el işi zor yani
Pandemi bitince çalışacağım bir 5 yıl. Hiç olmadı İngilizce ders veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…