🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Birgün gelmek nasip olursa mutlaka gezicem orayıda çok severim bu tarz şeyleri
Oh mis gibi niloşum otur dinlen. Bende sabah 6:30da kalktım geri uyucaktm burda bi konuya dalmışım oku oku bi baktım saat 8 olmuş. Doktor randevum vardı hazırlanıp gittim ordan anneme geldim. Şimdi pazara çıkıcaz bizde

Gelirseniz nasip olursa konuk etmek isterim canım seni

Geçmiş olsun canım ne randevusu

Gelirseniz nasip olursa konuk etmek isterim canım seni

Geçmiş olsun canım ne randevusu
Ah canım benim bu tarafa yolun düşerse bende seve seve
Düzensizliğim vardı ya canım söylemişmiydim hatırlamıyorumda. O yüzden doktora gittim bebek içinde tedaviye de tekrar başladım bakalım

Az önce camdan bir kedi sesi geliyor bizim kedinin sesine benziyor camdan baktım görünürde yok kafamı bir çevirdim yan komşumun kapıda bu sefer kapıyı tutturamamış dün 2 kez kaçtı geri götürdüm bugün de 2 kez kaçtı ee dedim gayri dur burda azcık

Şuan final oynuyor
Ay nasıl hemen öğrenmiş yaa çok tatlı amaa sizi daha çok sevmiş galiba

Şuan final oynuyor
Ay nasıl hemen öğrenmiş yaa çok tatlı amaa sizi daha çok sevmiş galiba
Yaa demek masumiyet final yapıyor ben bir kere izlemiştim ve beğenmiştim ,hatta netten gününe bakıp takip edecektim ben izleyene kadar ooohooooo

Yaa demek masumiyet final yapıyor ben bir kere izlemiştim ve beğenmiştim ,hatta netten gününe bakıp takip edecektim ben izleyene kadar ooohooooo
Evet bitiyormuş ya bende bugün gördüm. Baya karıştırdılar senaryoyu ama her bölümde başka biri çıkıyor o geceki olaylara sebep

Evet bitiyormuş ya bende bugün gördüm. Baya karıştırdılar senaryoyu ama her bölümde başka biri çıkıyor o geceki olaylara sebep
Ben uzun zamandır televizyonu açmıyorum o yüzden hangi diziler var bilmiyorum. Ama bir kere kağıt ev diye bir dizi izlemiştim,izlerken çok gerildim için devam etmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…