🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Takmadişlerimi suya koymuştum bulamıyorum evde şimdi mi desem acaba ha ha ha

Ben bir kere girdim baktım kimse yazmamış bir daha da girmedim
Bende bugün nasıl geçti anlamadımki. Hiç işimi bitiremedim. Kahvaltıyı geç yaptık daha sofra dururken eşimin halası geldi çat kapı kahve içmeye. İçerde kurumuş katlancak çanaşırlar falan 1 2 saat o oturdu gitti topla temizle akşam yemeği derken 8de yemek yedik anca şimdi oturdum oda çay koymaya kalkcam tekrar

Son düzenleme:
Geç mi kalktın yoksaaaay çat kapı gelen misafirler de ne iyi ediyorlar sen kaç günlerdir temizledigin eve kimse gelmesin ama ev daginikken birisi gelsin

Geç mi kalktın yoksaaaay çat kapı gelen misafirler de ne iyi ediyorlar sen kaç günlerdir temizledigin eve kimse gelmesin ama ev daginikken birisi gelsin
Bugün biraz sanki öyle oldu
Ay sorma hiç sevmiyorum öyle şeyi yaa dediğin gibi derli topluyken kimse yok bigün dağınık bırakırım o gün basılırım
Bide haftasonu evi toplu tutamıyorumki ben nedense

Haftasonu çalışan/çalışmayan herkese tatil havası veriyor yaa ,özellikle pazar günleri insan tam tatil modunda oluyor neyse yaa sağlık olsun

Haftasonu çalışan/çalışmayan herkese tatil havası veriyor yaa ,özellikle pazar günleri insan tam tatil modunda oluyor neyse yaa sağlık olsun
Aynen öyle kesinlikle katılıyorum
Niloya bugün dışarı attı heralde kendini

Bazın sağolsun Niloya. El kadar sabi sübyana ölüm hiç yakışmamış. Mekanı cennet olsun Çok acı... Allah ailesine sabır versin.

Başınız sağolsun bitanem rabbim sabır versin melek olmuş

Bazın sağolsun Niloya. El kadar sabi sübyana ölüm hiç yakışmamış. Mekanı cennet olsun Çok acı... Allah ailesine sabır versin.

Başınız sağolsun bitanem rabbim sabır versin melek olmuş

Başınız sağolsun Allah sabır versin canım ailesinede. Çok zordur gerçekten.
Sağolun Allah razı olsun evet çok zor Allah ailesine sabır versin bolca inşallah

Bugün Bursada çinileriyle ünlü olan Yeşil Türbenin oraya mal almaya geldim(Osmanlı padişahı Mehmet Çelebi yatıyor burada) detaylı ve daha güzel bir resim çekmeye fırsatım olmadı Bursaya geldiğinizde mutlaka gezilmesi gereken yerlerden biri

Sabah 9 da uyandım kızım da erken uyandı bugün yataktan kalkmak biraz zor oldu işe verirsem kendimi daha iyi olurum deyip kalktım kargoda işlerim vardı oraya gittim şimdi kızımı parka getirdim yeşillikte oturuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…