Nikahta Giyilecek Kıyafet

Papatyalar ve Huzur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2017
262
181
35
Merhabalar, 6 nisan'da nikah dairesinde nikahımız kıyılacak ancak ben hala ne giyeceğim hakkında en ufak bir fikir sahibi bile değilim. 15-20 kişi oluruz muhtemelen. Balık etliyim ve vücut tipim elma. Yani bana uçuş uçuş, dar olmayan, kolları uzun olan, belinden büzgülü ya da kemerli gibi, etek boyu diz hizamda olan açık renk bir elbise lazım. Gelin görün ki internet sitelerinde hep kalem gibi elbiseler var. Sizin bildiğiniz güvenilir, sağlam, istediğim tarz elbiseyi bulabileceğim bir alışveriş sitesi var mı ? Ya da istediğim tarz elbiseleri bulabileceğim mağazalar (Trabzon).

Sizler nikahlarınızda ne giyindiniz ? Daha bunun saç modeli, saç süsü, takısı, süslemesi var. :KK17:

Özenmeyeyim dedim ama gelmek isteyenler de olunca mecburen özenecem ve hala alışverişe çıkamadım bile.:KK42:

Son düzenleme:
Canım diz hizanda değil de uzun bir elbise tercih edip altına topuklu ayakkabı giysen hem boyunu kesmemiş olursun hem de daha uzun ve zayıf gözükebilirsin. İşleme olarak taş değil güpür kullanarak daha zarif görünebilirsin.

X