Nikah tarihi aldık,sonrasında yasananlar normal mi?

Evlilik için aile hekiminden kan testi istemişlerdi. Eğer uyuşturucu kullansa kan testinde çıkması lazim
Evlilik testinde uyuşturucu mu bakıyorlar tahlilde Allah aşkına onun testi mi istendi?

E sende de gebeliğe baksınlar?

Ne alaka hangi değer istenirse ona bakılır durduk yere uyuşturucu testi mi yapıyor sağlık ocağı standart Evlilik için istenenleri seçmiştir

İster birlikte olmuş ol istersen en özel şeyleri yaşamış ol,hiçbir önemi yok canım.Bak sen Allah ın sevdiğin kulusun Allah kurtarmış seni.Evlenme bu pislikle ,hep daha kötüsünü yaşayacaksın eğer barışırsan evlenirsen bunu unutma.Kafanda acaba daha mı iyi olurduk gibi düşünceler geçiyorsa ,zaman ver kendine iyileşeceksin

Ben bir insanin aniden bu kadar buyuk bir degisime ugrayacagina hic ihtimal vermiyorum. Muhtemelen siz bu iliskiyi ite kaka, cok emek verdim diye buraya kadar getirdiniz. Yoksa adam bence basindan beri boyleydi.

Evliliği tekrar düşünün derim.

Anlattiklarinda eksikler var bence...biranda ustume yurudu anlamadim.falan diyorsun da ne oldu yani? Biranda olduysa da hayirdir ne oluyor neyin var olay ne diye sormadin mi? Biranda ustume.yurudu sonra geldim.bu mu?

Ay nolur bu kadar olayın üstüne zorla evlenmeye çalışmayın. Ne demek üstüne yürümek filan. Başım ağrıyor diye diye tüm gün dolanmış sayko sayko halleri. Nikah günü almışsınız normal bir erkek olsa sevinçten uçar kendisi kutlamak ister. Bu cocuk olmazsa kocasiz kalmazsınız herhalde kendi iyiliğiniz için yanlış bir karar vermeyin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…