Nikah şekeri arıyorum

phot0005hj1.jpg

hoşuna gider yada gitmez ama yine de değişik bir fikir olması açısından kendi mumumuzu koymak istedim...biz Eğitim Gönülllüleri Vakfına bağış yapmak için mumlu yaptırdık,hem parası boşa gitmiyor hem de yardım amaçlı ve kullanışlı hoş bir nikah hatırası..biz mum seçtik sen daha farklı bir şey de seçebiirsin,üzerindeki kağıtta da :
Nikah şekeri yerine siz sevdiklerimiz adına Eğitim Gönüllüleri Vakfına bağış yaptık.Bzilerle olduğunuz için teşekkür ederiz yazıyor...

Nesguik hem çok farklı hemde yararlı bir fikir cnm.Paylaşımın için teşekkür ederim

canım bu model geçen yaz baya talep gördü. değişik bir model olmasından dolayı. hatta müşterilerin isteklerine göre kimilerinde değişiklik yaptım. mesela beyaz kurdelaya baskı yaptırıp "bir yastıkta kocayın" yazdıklarımız oldu. evde onların resimlerinide çeker eklerim buraya. ama güzel ve değişik bir model. ama aklında ne tarz birşeyler olduğunu da tam tarif edersen ona göre senin için model tasarlayabiliriz.

img0026na7.jpg

canım bu model geçen yaz baya talep gördü. değişik bir model olmasından dolayı. hatta müşterilerin isteklerine göre kimilerinde değişiklik yaptım. mesela beyaz kurdelaya baskı yaptırıp "bir yastıkta kocayın" yazdıklarımız oldu. evde onların resimlerinide çeker eklerim buraya. ama güzel ve değişik bir model. ama aklında ne tarz birşeyler olduğunu da tam tarif edersen ona göre senin için model tasarlayabiliriz.

img0026na7.jpg

canım bunlara bayıldım harika çok farklı fiyatınıda yazarmısın lütfen:Saruboceq:

X