Düğün Nikah mı yoksa düğün mü?

bencede düğün teleşı farklı. nikah oldu bittiye geliyor. inşallah aşkımı ikna edebilirim.

Allah tamamına erdrisin öncelikle ,umarım çok mutlu olursunuz... bence gündüz nikahtan sonra 1 saatlik falan bir kokteyl tebrikleri kabul etmek içni ideal ve hoş olur.. o kokteyl de açık havada yapılırsa hoş enstrümantel,klasik müziklerle( çok sesli olmayacak ama) çok şık sakin ve yorucu olmayan ,herksin birbirini anladığı rahat rahat görüştüğü bir ortam olur diye düşünüyorum ..ablam düğün yaptı uzun zaman görüşemediğimiz bir sürü kişiyle ya gürültüden yada ooynamaktan görüşemedik ,ne olduğunu anlamadan pat ,pat bitti düğün.. ben sevmiyorum düğünler i yani... mutluluklar tekrar...

çok teşekkür ederim ilgin için. düşüncen güzel nikah olursa bu tarz bişey yaparım

eğer yemekli güzel bir düğün yapabilcek maddi durumum var ise düğün yaparım.öyle kuru pastalı düğünlerden pek hoşlanmıyorum.tabii herkesin imkanları doğrultusunda ama eğer imkanım yoksa güzel şık kokteylli bir nikah yaparım o kadar....

Yaa ben de düğün istiyorum ama nişanlım nikah istiyorr..
düğünden yanayım kesinlikle
deli gibi oynayacaksınn

bende nikah istiyorum cnm nişanlıma kalırsa ben ne istersem o da..
ya onlarda düğün sohbetlio oluyo ben öyle istemem ya banane bari nikah olsun da

canım tabi herşey biraz da maddi durumlara bağlı,nikah çok çabuk bitiyor hiç birşey anlamıyorsun,o gelinliği o saçı o makyajı sadece 1 saat sürecek bir nişan içinmi yaptıracaksın,benimde yaza düğünüm var biz 250 kişil bir yemek yapacağız sevdiklerimizle nikahıda orda yapacağız,eğer durumun varsa ve takılan altınlar zaten bu yemek masrafını çıkarır,yani ben 700 -800 kişil düğün salonlarında yapılan düğünlerede hiç anlam veremiyorum,o şekilde yapacağıma sadece nikah yaparım,tabi herkesin kendi tercihi canım

ben zamanında nikah istemiştim ama şimdiki aklım olsa düğün isterdim nikahta hiç bişe anlaşılmıyo çünkü

sositosositobütçeye ve isteğe göre değişir canım ya...ama bende düğün..amartalıkta çocukların koştuğu gürültülü limonatalı kuru pastalı düğün değil..havalı bir düğün olsun..eee onada para lazım dimii

Benım nikahım ve düğünüm Hilton Otelınde oldu,70000tl tuttu ama her seye değdı hıc bırsey içimde kalmadı,her seyden cok fazla memnun kaldık resımler düğün pastası organızasyon menuler,kokteyl,2 ay boyunca Gıdıp geldık masa duzenı muzık ıcın vs ama ınsan bu mutlu gunu ıcın neler yapmaz kı.En güzel düğün benimkiydi bu yıl dıyebılmek benı cok mutlu edıyor.

maddi imakanın müsaitse kesinlikle düğün derim
oynamadan kurt dökmeden evlenilirmi heçç sositososito

evet cnm ama inan paran bile olsa okadar çok masrafın oluoki sadece düğün olsa ayarlarsın.
düğün gelinlik damatlık takılar kuaför fotoğraf ev eşyası beyaz eşya .......... ve daha bi sürü şey

Ama giden 70 bin tlcik olmuş okadar para versem bnm düğünümde en güseli olurdu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…