Nihayet TCA evleniyor!

ule yazıp durmayın. tca, erkuşla neler yapıcenı düşünüyodur şimdık.sengözlerimebaksanab :jeyyar:
okumaya bılem vaktı olmıcek yazdıklarımızı
zatı bi aydan öncede ugrayamaz

sen çok yaşa emi süpürge doğru dedin valla:roflol::roflol::roflol:
1 ay olsa iyi bakalım kaç ayda gelir:roflol:

canımcım, bir ömür boyu sağlık, huzur diliyor, kucak dolusu mutluluk, sevgi yolluyorum

Allah mesut etsin insallah canim, Allah hayirlisini versin insallah Allah bir omur boyu ikinizin ellerinizi birbirinizden ayirmasin insallah, tebrik ediyorum seni optum sevgiler ...!!!!

hayırlı olsun cnm mutlulugu hakediyosun ömür boyu mutluluklar dilerim sana hemen bebek çalışmalarına başlayın derim

Allah mesut bahtiyar etsin, bir yastıkta kocatsın
boy boy çocuklar nasip etsin :)

bu arada iki gün kalmış :) şimdi ne telaşeler vardır kim bilir kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt

abovvv tca nın son 48 saatı kalmış:jeyyar:
suları bolcana doldurun lazım olcek:roflol:

vay anasini senidemi evlendiriyoz arzu sengözlerimebaksanab
vay olm son kararinmi iki gün sonra kocam beni bosuyor diye gelmedelikafadulden

nikah fotolarioni bekliyoruz bu arada süfüsün dedigi gibi son 48 saat nirininiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ankara'lı arkadaşlar siper alsın,9 Mart sabahına büyük bir patlamayla uyanabilirler:roflol:
ay inanmıyorum sonunda gerçekten evleniyor musun leyn:1closedeyes:
damat bırakıp kaçar diyordum,hala geç kalmış değil:jeyyar:
Sevabına bu akşam mahalle halkına kına dağıtayım:teytey:

TEBRİKLERRRR Arzu çok çok mutlu ol,bir yastıkta kocayın inşallahŞenizŞeniz
Not:kına ve nikah fotolarını bekliyoruzsengözlerimebaksanab

yarın sizin yerinizede bol bol foto çekiliriz.:lepi: tabi arzu hanım, "dağılın ulen işimiz var şurda, çabuk hadi hadi" demezse.laelaelaelaelae

ve vakıt tamam :jeyyar:deprem geliyo deprem....
deprem olcegı kesın de, kaç şiddetinde olcek onu kesdırmek zor.
artcı depremler kaç ay devam eder Allah bilir:roflol:
yarın sizin yerinizede bol bol foto çekiliriz.:lepi: tabi arzu hanım, "dağılın ulen işimiz var şurda, çabuk hadi hadi" demezse.laelaelaelaelae

he cekın falla:lepi:
emme arzu bu hızla bı fotoyu anca cektırır.sırnaşık şey
31 senenın acısı, hasreti nede olsa:roflol:

Son düzenleme:
Arzum tekrar tebrik ederim seni sonunda sende bu kervana katıldın darısı bekarların başına olsun işallah eee dün nasıldı ne yaptın :jeyyar:

Hayirli ugurlu olsun :lepi:
Allah bir yastikta kocatsin insALLAH, darisi benim gibi uzatmalari oynayan sevgililerin basina :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…