Nihayet! diyemedim :(...Kesem çok küçük:(..

gxuxley

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2007
448
0
Arkadaşlar 2 yıldan beri ilk defa kan testim pozitif çıkmıştı senağlama senağlama Hemen doktora girdim,ama kesemin kan değerime göre çok çok küçük ve belirsiz olduğunu söyledi senağlama çok kötüyümmm...cuma yine gidicem!1000 de 1 kendini toparlayabilir dedi senağlama senağlama
benimle aynı durumda olanlar varmı?????

Canim Benim Yine Olur Kendini Uzme Bu Kadar Hiç Olmazsa Hamile Kalabiliyosun Sende Beterleri Var. Ama Yine De Insallah Kesen Gelişir Canim. Bol Bol Dua Et...

Canım sağol!Ben 1 yıldır tedavi oluyordum zaten senağlama senağlama Önümüzdeki ay aşılamaya geçicektim ...

canım çok üzücü hakikaten ama bende 1 yıldır hamile kalamıyorum arkadaşın dediği gibi en azından hamile kalabilmişsin inş herşey iii olur hakkında hayırlısı olsun bunu için dua et canım

ilk defa bu ay hiçbir ilaç kullanmamıştım senağlama aslında bu ay aşılamam olacaktı ama doktorum yüzünden olamamıştım ve bu ay hiç mi hiç hamilelik aklıma getirmedim senağlama 2-3 gündür lekelenmelerim oluyordu!Hemen gidip test yaptırttım,daha sonucumu almadan lekelerin rengi kırmızıya yaklaştı.Dedim ki regl oldum galiba boşu boşuna test yaptırttım :1no2: Ama kan değerim 3100!!Yaşasın dedim...Ama sevicimi daha eşimle paylaşamadan,acı haberi öğrendim!!!!
Allahım sana yalvarırım,bir mucize ver ki cumaya kadar kesem kendini toparlasın!Bebek hasreti çekenlerin kucaklarını boş bırakma yarabbimmmm senağlama

Canım dualarımız seninler allah yardımcın olsun ,rabbim sabır versin sana ,inşallah cuma gününe kadar bebeğin güzel gelişir inşallah

ıns kotu bısey yoktur canım ne demek ya degerler dusuk bence degerlerın normal ya aklına kotu seyler getırme dualarımız senınle mevlam yardımcın olsun canım

canım benimm.
bozma moralini diycem ama elinde değil inan seni o kadar iyi anlıyorum ki,
ALLAH büyük tatlım bol bol dua et dualarım seninle..

canım inşallah cuma günü bebişini görmek nasip olur bozma moralini vardır herşeyde bir hayır....

cnm sakın kendini bırakma moralini yüksek tutmaya çalış çünkü etkileniyo biliyosun senin için dua edicem inş cuma günü herşey yoluna girmiş olur yat sakın kalkma dinlen tmm mı kendine dikkat et sevgiler...

canım benim kendini yıpratma tatlım...
allahtan ümit kesilmez...bol bol dua et tatlım..rabbim gönlüne göre versin...inşallah kesen normale dönerde bizide teyze yaparsın..dualarım seninle..allaha emanet olun...

ilk defa bu ay hiçbir ilaç kullanmamıştım senağlama aslında bu ay aşılamam olacaktı ama doktorum yüzünden olamamıştım ve bu ay hiç mi hiç hamilelik aklıma getirmedim senağlama 2-3 gündür lekelenmelerim oluyordu!Hemen gidip test yaptırttım,daha sonucumu almadan lekelerin rengi kırmızıya yaklaştı.Dedim ki regl oldum galiba boşu boşuna test yaptırttım :1no2: Ama kan değerim 3100!!Yaşasın dedim...Ama sevicimi daha eşimle paylaşamadan,acı haberi öğrendim!!!!
Allahım sana yalvarırım,bir mucize ver ki cumaya kadar kesem kendini toparlasın!Bebek hasreti çekenlerin kucaklarını boş bırakma yarabbimmmm senağlama

hiç beklemediğin bi anda hediyesini gönderen Rabbim kesesini de sana gösterir....içini ferah tut...dualarımız seninle....

Canım ya inşallah toparlar kendini bebişin ve çok iyi haberlerle dönersin.Aklına hep güzel şeyler getir
meye çalış.

ben ayni durumdaydim cuma gunu aldilar cunki o kadar takibe kalbi atmadi :KK43: Senin icin dua edicem insallah buyur bu bizim elimizde olan bisi diil Allah cok buyuk. Ben eskiden hep ölümü düsünrdü, sanki dogum cok kolaymis gibi ama Allahin canvermesi bi canliya ne kadar zormus ve ölüm kadar bilinmeyenmis bunu ögrendim. Ben bide biraz fazla hareketliyim yattim ama cokta yatmadim sanirim kanamalarim artti senin gibi lekelenme varken kanamali gittim klinige :KK43: Bence hic bisi yapma bu ara hep uzan ve aklina kötü bis getirme hep pozitif ol canim.Guzel haberini bekliyoruz.

Kızlar desteğiniz,güzel dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkürlerr!! a.s. Şu anda daha iyiyim toparladım biraz!Bakalım cuma gününü bekliyorum,kesem ne alemde olacak :uhm:

ben ayni durumdaydim cuma gunu aldilar cunki o kadar takibe kalbi atmadi :KK43: Senin icin dua edicem insallah buyur bu bizim elimizde olan bisi diil Allah cok buyuk. Ben eskiden hep ölümü düsünrdü, sanki dogum cok kolaymis gibi ama Allahin canvermesi bi canliya ne kadar zormus ve ölüm kadar bilinmeyenmis bunu ögrendim. Ben bide biraz fazla hareketliyim yattim ama cokta yatmadim sanirim kanamalarim artti senin gibi lekelenme varken kanamali gittim klinige :KK43: Bence hic bisi yapma bu ara hep uzan ve aklina kötü bis getirme hep pozitif ol canim.Guzel haberini bekliyoruz.

canım sanada çok geçmiş olsun!!işallah kısa zamanda kendini toparlar ve tekrar hamiş olursun!Bende pek yatamıyorum,şu an kanamam azar azar devam ediyor.Bakalım cuma günü işallah güzel haberlerle dönerim.

canım benim ne diyecegimi bilmiyorum ya ama ne olrusun üzülme allah büyül gün dogmadan neler dogar inş. cuma günü sevinçli haberi veririsin canım ama bak ne güzel hamile kalaniliyosun onu ögrendin allah büyük sakın kendini yıpratma güclü ol unutma sen güclü olasınki bebegin senden ayrılmasın güzel haberlerle gel arkadasım......

güleycim nasılsın...yarın gitceksin dimi doktora...nasıl hissediyorsun kendini...??

X