Nihayet barbie de hamille :)))))

ayy o doğmuş çocuklarını yirim ben yirim ne tatlı şey ya küçüklükten beri barbie bebeklere daha doğrusu oyuncak bebeklere hastayım halada öyleyim

[
QUOTE=preeklemsi;21669426]iyi olmuş Barbie'nın de fiziği bozulsun artık Barbie bebek gibi görünmeye çalışmaktan k*çımızı yırtıyoruz[/QUOTE]

Vaaaay bizim uzun bacak süper fizik barbie gitmiş yerine çirkin barbie gelmiş süper ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bundan benim var hala durur yıllardır,ben çok küçüktüm almanyadan teyzem hediye getirmişti bana.sonradan yasaklandığını duydum ama.

Bende almanyada yaşiyordum 12sene fln önce çıktıgında hemen tükenmişti ağlayarak 1tane aldırmiştik.kız kardeşimle değişerwk oynardık.o zamanlar barbie dehşet pahalıydı.bebek arabası be beşiğinide almiştik barbienin hamıle olması cok hosumuza gitmişti.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

23 nisanda migrosta indirim vardi o zaman oyun almak icin girmistik esimle. Bu barbieden vardi hic kacirmadan aldim hemen yegenime. Simdi ablam 2.ye hamile yegenim herkese barbieyi gosteriyormus annemin de boyle bebegi var gobeginde diye😄 Kizlar bebek cikinca iceride bir mekanizma var sis olan aparat cikiyor karni dumduz oluyor yine 😡

LG G2 D802

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…