Nihat Doğan büyük tepki çeken tweetini sildi

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
26.060
18.228
m.hurriyet.com.tr/Haber?id=28206721

Nihat Doğan büyük tepki çeken
tweetini sildi
15/02/2015
Özgecan Aslan'ın vahşice
katledilmesi Türkiye’yi derinden
yaraladı. Sosyal medyada konu
hakkında milyonlarca paylaşım
yapılırken türkücü Nihat Doğan’ın
attığı tweet büyük tepki çekti.
Tepkiler üzerine Nihat Doğan attığı
tweeti sildi.
Üniversite öğrencisi Özgecan
Aslan’ın evine gitmek üzere bindiği
minibüsün şoförü tarafından
hunharca katledilmesi ülkede infial
yarattı.
Sosyal medya kullanıcıları da
cinayeti kınayan çok sayıda mesaj
paylaştı.
Türkücü Nihat Doğan’ın paylaştığı
bir mesaj ise büyük tepki çekti.
Doğan, “Siz de mini eteği giyip
soyunup laik sistemin
ahlaksızlaştırdığı sapıklar
tarafından tacize uğrayınca da bas
bas bağırmayacaksın” şeklindeki
tweeti gelen tepkiler sonrasında
sildi.
Oyuncu Ahu Sungur da bu mesaja
büyük tepki göstererek, Doğan’a
“Mini eteği ahlaksızlık olarak
görüyorsan survivor da bikinili
insanların Arasında
yarışmayacaksın o zaman!”
cevabını verdi

Halen tv boy gösteriyor , bu zihniyetteki insanları iyi öğrenin
kadınlara,kızlara bakışlarını sonra şaşırmayın

ahlaksiz sensin. Agzima tonla hakaret geliyor. Sen de geber bu dunyada sana da gerek yok dusuncesiz saklaban.

Töbe Estağfurullah
Allah akıl fikir versin şunlara ya

kızcağız kış günü mini etek mi giymiş...giyse ona ne yakılması mı gerekiyor..bu olay beni çok sarsdı..bu kız beni maf etti..rüyalarıma giriyor..:KK43:mekani cennet olsun yavrucağın..

Bir ara bunun adı hayat kadinlaiyla çıkmadi mi ben mi yanlis hatırlıyorum ne bu ya kim bu
Evet adi cikti hayat kadinlariyla
Simdi de kalkmis neyden bahsediyor
Bir de acun bunu programina alacak
Agzima.tonla kufur geliyor da buraya yazamiyorum
Kendisine de tecavuz etseler şoyle

hayır böyle açık kapalı ayrımcılığı yapıyorlar da erkeklere de tecavüz ediliyor.Mert i unutmadık ona ne diyecek bu .......,bir de yarın öbür gün biri kapalı bir bıza böyle bir vahşeti yapsa bu ne olacak.Allah kahretsin bu erkekleri ve hatta bazı kadınlar bile siyaset ve din üzerinden yorumluyor ya Allah hak ettiklerini versin inşallah.

bu adamın tüm programları boykot edilmeli.bu zihniyet yok edilmeli.kadınları görünmez yapmaya çalışanlar görünmez olmalı.ülkemizde sanki aile içinde akrabaları tarafından tecavüze tacize uğrayan az mı bayan var hepsi açık mı bunların.Dilerim Allaha öteki tarafta en azından bu söylediklerinin düşüncelerinin cezasını çekerken görmeyi nasip eder.tipi bozuk kanı bozuk soyu bozuk...

Ülkemizin ünlüleri, zevk içinde yaşayan insanları böyle tipler işte... Gel de sinir olma

Bu zihniyette olanlar zaten evlenmez bir kaç yıl sonra mağdur edilmiş bir kadın çıkar bebeğimin babası bu deyip , ağlayıp sızlar adamlar keyfinde cinsel hayatları otel gibi yerlerde

Bu mini etek yorumu yapan erkeklere tecavuze yatkinlik cezasi verilse.

Hadi ozgecan mini giyiyordu(gerci bilmiyorum ne giydigini)
Fatma nur celik tesetturluydu, kendi evinde tecavuz edilip olduruldu. Gece gec saatte disarida da degildi yani.
Buna ne mazeret bulacaklar.

Tecavuz erkek sucudur, hafifletmeye calisanlar da sucludur!

Evet birde damacanaya ,eşeğe,ineğe tecavüz ediyorlar onlarda mı mini etek giyiniyor sanki
Bu mini etek yorumu yapan erkeklere tecavuze yatkinlik cezasi verilse.

Hadi ozgecan mini giyiyordu(gerci bilmiyorum ne giydigini)
Fatma nur celik tesetturluydu, kendi evinde tecavuz edilip olduruldu. Gece gec saatte disarida da degildi yani.
Buna ne mazeret bulacaklar.

Tecavuz erkek sucudur, hafifletmeye calisanlar da sucludur!

hala giyime baglıyorlar bunu illallah dedirttiler ufacık cocuklara bebeklere tecavuz ediyorlar be..ruhu temiz olan adam kadını cıplak gorsede saldırmaz mini etek giydi diye tecavuz eden herif icinde pis ruhu zaten tasıyordur..yarın oburgun kapalıyada yapar bunu ozaman ne diyceksiniz mutlaka kası gozu oynamıstır ondan yapmıstır falanmı

X