Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

evet :) ya benim kollarım hep pütür pütürdü ben onları kaç gündür sıkıyorum ellerim rahat durmuyor hep yara oldu çok kötü duruyor ne yapacam bilmiyorum

Krem sür canım bepanthen falan Demek sen o yüzden kutlamadın doğum günümü giremediğin için ...

doğum günün kutluu olsunn canım nice mutlu yıllara sevdiklerinle beraber öptümm kocamaannnnn yanında olsaydım sarılır boğardım sevgiden ama sen üzgün gibisin sankii

Teşekkür ederim canım evet dost sandığım kişiler unuttu da doğum günümü. Kim gerçek dost kim değil görmüş oldum

Teşekkür ederim canım evet dost sandığım kişiler unuttu da doğum günümü. Kim gerçek dost kim değil görmüş oldum

sende aramıza hoşgeldin.. yanlız değilsin bizde dost dediğimiz insanlardan fazlasıyla dersimizi aldık bundan sonra kimseyle samimiyet kurmuyoruz herkese güvenmiyoruz bize yanlış yapanlarıda affetmiyoruz vee onları kafamıza takıp üzülmüyoruz. bizimkilerdemi unuttu yoksa :)

Dilvin ayarlamış birşeyler işte... Mühim olan hatırlanmak sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…