Nezaman makyaj yapsam maskaraya dönüyorum

kizci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
10
0
Makyaj yapamıyorum.civarımızda tek kuaför var.o kişide kendi yaptığımdan kötü makyaj yapıyor.mankenlere benzemeye çallışmıyorum yanlış anlamayın.ama paylaço gibiyim.nasıl bir teknik uygulamalıyım?

tatlım yüz hatlarına göre ve yaşına göre bi makyaj uygulaması seçmelisin bunun teknikleri var araştır iyice özellikle kalem sürerken dikkat et bende heryerime bulaştırıyorum iç süremem :KK1::KK1:

tatlım yüz hatlarına göre ve yaşına göre bi makyaj uygulaması seçmelisin bunun teknikleri var araştır iyice özellikle kalem sürerken dikkat et bende heryerime bulaştırıyorum iç süremem :KK1::KK1:
yüz hatlarıma uygun sürsem bile evi bir görsen nerde yapsam orası top toz rimel sürsem en son gözümün kapağına rimel izi

valla o zaman pratik yapıcan tatlım yapa yapa hangisi en çok yaşkışıyosa onu bul yap:KK16:

arkadaşım sen şakamısın anlamadım
10 dk içinde 3 konu açmışsın
biri makyajla ilgili derdin
ikisi sapık baba ve sapık abi derdin
necisin sen ya

Bende oraya takıldım. Gece gece kafa buluyor bizimle,ve yaşı kesinlikle küçük :KK14:
abim şakaydı babamın olayı 9 ay oldu.evet 16 yaşına girdim küçüğüm.ve babam artık eve glmiyor.olayı tam bilmeden yorumlamayın. ilk 3 ay değresypna girmiştim.

X