"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

banada oyle soyleki evlenmeden once iliskiye naisl gircem diye tereddutlerim vardi internetten arastirmaya basladim
ve vajinismus dikkatimi cekti dedimkii ay bu kesin bende olur
deeeeeeerken aynen vajinismus oldum 1.5 sene yasadim kotu bi deneyim tabi

2. si ise cok yakinlarimdan iki kisinin aldatilmasi ile hep korkum olustu ve basima gelse naparim die dusunurken buldum kendimii
su zamana kadar yasamadim ama bu korkum hala var ve dusununce basima gelcek diede ayri bi korkum var
yani bu duruma bende inaniyorum

iş yerimde bi arkadaş var hiç tanışmıyoruz ama serviste karşılaşıyoruz hep,, saçlarını boyatmış ama ben kızı her gördüğümde ayy bu saç buna olmamış hiç yakışmamış yaşını çok büyük göstermiş keşke kahveye falan boyatsaymış yada kendi saçı ne güzel niye boyatmışkı diyip duruyorum içimden ama kızı her gördüğüm de aynı şeyi tekrar ediyorum,,,,

dddeeerrrrkkkeeeennn dün yine karşılaştık serviste veeee saçlarını kahveye boyatmış inanamadım bu kadar olur yaaa,,,,

keşke diğer aklımdan geçenler de bu kadar çabuk gerçek olsaaaaaaaaaaaaaaa

kesinlikle aykut oğutun evdenden torpilim var kitabını okumalısınız.
ben çok güzel anlatılmış düşünce gücü.
gayet anlaşılır bir dille.
ve en önemli düşmanımızın ego olduğunun bilincinde.
istemenin aslın istenilenin içinde yaşamak olduğu gayet güzel ifade edilmiş.
daha bitiemdim henüz ortasındayım ama gece kitap biter sanırım.
bittikten sonra daha çok bilgi veririm kitap hakkında.
ama şunu anladım ki önemli olan istemekte değilmiş.

canım bnce bu enerjiyi kendine çekme..

şuan onu okuyorum canım

Evet millet dolunay 12 eylülde gerçeklecek. yani yarın. şimdi isteklerimizi yazıp saklma zamanı. olmasubu istemediklerimizde yazıp yakıyoruz.Herkesin dileklerini,n kabul olması dileği ile

selamlar

Evet millet dolunay 12 eylülde gerçeklecek. yani yarın. şimdi isteklerimizi yazıp saklma zamanı. olmasubu istemediklerimizde yazıp yakıyoruz.Herkesin dileklerini,n kabul olması dileği ile

selamlar

Arkadasım bende tam bunu yazmak icin girmistimki sen benden önce davvranmıssın herkesin istekleri kabul olsun arkadaslar deneyin bak hayatınızın akısı degisecek..ben denedim gecen ay veeeeeeeee hayatım degismeye devam ediyor..inanın hayata gülümseyin haydı kızlar

selamlar

bende bugün ne yapmalıyız diyecektim :) açıklamışsın.. teşekkürler ....

Ben de Aykut Oğut'un Evrenden Torpilim Var kitabını dün okumaya başladım. Bir başladım 130 küsür sayfa okudum. Gerçekten çok güzel bir kitap. Mutlaka okumalısınız diyen herkese içtenlikle katılıyorum.

yaptım yaptımmm dun istemedigim ne varsa yaktımmm

istediklerimi de sanki olmuslar gibi yazdım saklıyorum..

siz sole olsun istiyorum falan diye mi yazdınız yoksa olmus gibi mi?

az kalsn unutuyordum ben yaa...neyseki son anda yakaladim tum olumsuzlari yaktimmm gittiiii..

bende yaktım gitti ve mutluyumm huzurluyumm geçen sefer olmasını dilediğim bir çok şey olmuştu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…