Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nette dolaşırken şöyle bi sistem gördüm daha önce açıldımı konu bilmiyorum ama ilginç

ceydaist

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
134
0
Gerçekten sonuçlar müthiş ama Türkiye'de yok galiba :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
ingilizcem pek iyi değil ama anladığım kadarıyla pompa falan diyorlar nedir acaba bu normal bi büyüme değil biz kendimizi paralıyoruz 1 cm için resimlerde beden beden büyümüşler :KK52:

bak burda var pompa gibi bir şeyin içine alınmış göğüs öyle kalıcı olarak büyürmü ki :S

ingilizcem pek iyi değil ama anladığım kadarıyla pompa falan diyorlar nedir acaba bu normal bi büyüme değil biz kendimizi paralıyoruz 1 cm için resimlerde beden beden büyümüşler :KK52:

benim de ingilizcem iyi değil ama resimlere bakılırsa etkili bir şeye benziyor da hiç bu tarz bir şey kullanan var mı aramızda acaba:)
dediğin gibi biz 1 cm için neler yapmadık ki yabancılar işi çözmüş galiba:) :KK51:

aradaşlar ben bu nooglebery ürününü yaklaşık 1 aydır arastırıyorum..brava adlı sistemin bir benzerini yapmışlar..sonuclar gercekten güzel..hatta firmayla mailleştim..cevap bekliyorum..kardeşimin ingilizcesi iyi oldugu için ondan alıyorum bilgileri..bizim kullandıgımız pompalardan farklı olarak bi özelliği var...cevap alır almaz sizi bilgilendiricem..amazon adlı sitede hattı satısı var..ama türkiyeye girişi varmı bilmiyorum...ama kullandıgımız bitkilerden haplardan dogal yollardan daha etkili oldugu kesin...haber bekleyın benden :)

emelinda örneği dehşet ya olabilir mi boyle birşey ... ya pump falan diyo göğüsleri sarkıtmazmı bu

aradaşlar ben bu nooglebery ürününü yaklaşık 1 aydır arastırıyorum..brava adlı sistemin bir benzerini yapmışlar..sonuclar gercekten güzel..hatta firmayla mailleştim..cevap bekliyorum..kardeşimin ingilizcesi iyi oldugu için ondan alıyorum bilgileri..bizim kullandıgımız pompalardan farklı olarak bi özelliği var...cevap alır almaz sizi bilgilendiricem..amazon adlı sitede hattı satısı var..ama türkiyeye girişi varmı bilmiyorum...ama kullandıgımız bitkilerden haplardan dogal yollardan daha etkili oldugu kesin...haber bekleyın benden :)

büyük bir merakla bekliyorum valla bitanem :KK70:

aradaşlar ben bu nooglebery ürününü yaklaşık 1 aydır arastırıyorum..brava adlı sistemin bir benzerini yapmışlar..sonuclar gercekten güzel..hatta firmayla mailleştim..cevap bekliyorum..kardeşimin ingilizcesi iyi oldugu için ondan alıyorum bilgileri..bizim kullandıgımız pompalardan farklı olarak bi özelliği var...cevap alır almaz sizi bilgilendiricem..amazon adlı sitede hattı satısı var..ama türkiyeye girişi varmı bilmiyorum...ama kullandıgımız bitkilerden haplardan dogal yollardan daha etkili oldugu kesin...haber bekleyın benden :)[/QU

canım güzel haberlerini bekliyoruz :KK34:

KIZLAR attıgım mailin karsılıgı geldi..türkiyede satısı yok..ama türkiyeye ekstra bir ödeme yapmadan gönderiyorlarmıs..cevabı da yazdım.brava denilen sistem cok pahalı 1200 dolar ama bu daha ucuz ..şimdi fiyatını sordum..gelen cevabı tekrar yazıcam..hiçbir yan etkisi yokmus..kullanılan süre içerisinde vakumdan dolayı bir iz oluşuomus ama geçiciymiş..bilmiyorum ben çok kararsızım..
Hi and thank you for your email. We sell the Noogleberry breast system and we can supply this to Turkey at no extra cost.

We do not sell the Brava system.

Here is a link to our website where we sell the breast system;

kızlar ben de foruma üye oldum ordan bi hatun seçtim kendime (tatiana adı :KK52:) onla konuşuyorum kırık ingilizcemle :p
ne kullanmamı önerirsin dedim o da kişiden kişiye değişir ama kombinler yapmak mantıklı olabilir dedi (pompa-hap, hap-krem vs) pompanın detaylarını gerçeklik payını da sordum daha cevap gelmedi ama gelince size de yazarım kalıcı mıymış sarkıtıyor muymuş bunlar önemli bi de türkiyeye sipariş edebiliyor muyum diye de sordum cevap atsın yazacam :)

kızlar ben de foruma üye oldum ordan bi hatun seçtim kendime (tatiana adı :KK52:) onla konuşuyorum kırık ingilizcemle :p
ne kullanmamı önerirsin dedim o da kişiden kişiye değişir ama kombinler yapmak mantıklı olabilir dedi (pompa-hap, hap-krem vs) pompanın detaylarını gerçeklik payını da sordum daha cevap gelmedi ama gelince size de yazarım kalıcı mıymış sarkıtıyor muymuş bunlar önemli bi de türkiyeye sipariş edebiliyor muyum diye de sordum cevap atsın yazacam :)

hadi melis çözcen sen bu işi :KK52:

türkiyeye geliomuş ama nekadara mal oluyor bilmiorum sordum cevap bekliyorum..ama üye olup bende birini seceyim bari..yan etkilerini öğrenmek lazım..

kızlar yaa nasıl bu kadar fark olmuş ben siteyi görünce ilk düşüncem vakumdan dolayı ödem toplamasıydı, fakat mekanizmasını okudum kan dolaşımını artırarak büyümesini sağlıyomuş baya aylarca kullananlarda baya etkili olmuş, bi haber var mı türkiyede satışıyla ilgili falan

Merakla bekliyorum gelişmeleri kızlar lütfen bizden saklamayın herşeyi bilmek istiyorusss :KK70:

1200 dolar mı ? Ona o kadar para verilcegine .. Artık silikon operasyonları cok daha doğal ve çabuk sonuclar veriyor..

kızlar medplex ve bovine ovary adlı iki haptan bahsetti medplex e baktım 20 dolar kargosu da bi o kadar ediyor bununla pompayı kullanmak mantıklı diye düşünüyorum ben hap işine inanan bi insan değilim ama pompayla birlikte etkisi olacağını düşünüyorum pompayı da 1 sene kullanan bile varmış ve bi senenin sonunda açık bi fark görüldüğünü söyledi sadece göğüs için değil bir sürü şey için pompa olduğunu da söyledi yabancı hatun rahat tabi :p bilgi aldıkça size de iletecem :)

X