nereye yazsam bilemedim

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
hocam merhaba...haziran ayında kısa protokol ile tüp bebek denemesi yaptırdık...negatif...çok düzenli adet olurum, yılda iki kez mevsim değişikliklerinde farklılaşır...denememden beri adetlerim düzensizleşti...4 gün erken, 4, 7,8 gün gecikmeler derken bu ay 11. günümdeyim hala olamadım...bu düzensizlikler normal mi? yurtdışındayım jinekolog ile uygun görülürse muayene olabiliyorsun...ne yapmalıyım? durumuma bir açıklık getirebilir misiniz? bu arada gebelik yok idrar testi yaptım...bir de hocam ben yumutlama günlerimi şeffa yapışkan akıntı ve batmalar ile anlardım...7 aydır bunlarda kesildi...korkuyorum

• Konu Sahibi EU1
Merhaba nur krp,

Adet düzensizliklerinin zaman zaman meydana gelmesi olabilir. Ancak size önerim, adetinizin 3. gününde FSH, LH ve E2 hormon düzeylerinizin ölçülmesini sağlamanız ve sonuçlarınızı tekrar benimle paylaşmanızdır. Bu şekilde daha iyi yönlendirme yapabileceğimi düşünüyorum. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…