Selülit Nerede hata yapıyorum?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

elmalikurabiye

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2012
262
9
Arkadaşlar merhaba.Yaklaşık 1 yıldır hergün düzenli yürüyorum.3 aydır hergün pilates.Barbara Bort krem.Kalça ve popo egzersizleri.Yağlı-tuzlu pek fazla yemem.Ama bunlara rağmen o kalçamdaki selülitlerde hiçbir gerileme yok...

Barbara Bort ile ilgili birşey yazmam lazım.Ben zayıfım ama popom dolgundu,yani öyle düz,silik bir popoya sahip değildim.Barbara Bort kullandıktan sonra malesef popom yassılaştı,önceden daha yuvarlaktı.Annem sürekli popon eridi senin deyip duruyor,kremden olduğunu söyleyemiyorum tabi...Kilolu ve kalça,popo bölgesini inceltmek isteyen bayanlar kullanabilir,ama benim gibi zayıfsanız,kilo probleminiz yoksa çok kötü yapıyor popoyu

Şimdi birkaç krem arasında kararsızım.Çünkü spor bazında herşeyi yaptığıma inanıyorum.

Elancy mi?

Shiseido ya da Clarins mi?

Clarins şu an hiçbir yerde yok,nette de bulamadım,hep stokta yok.Çok satıldığından gayet etkili bir krem olduğunu düşünmeye başladım,zaten nette de bazı sitelerde olumlu yorumlara rastlayabilirsiniz.

Aynı şekilde Shiseido:Bu kremle ilgili de birçok olumlu yorum var,clarins gibi hakkında tek kötü yoruma rastlamadım.

Tek korkum bu kremlerin inceltici etki yapmaları.Ben daha da küçülmek istemiyorum.Sorunum sadece selülit.Sizce nasıl bir şey uygulamalıyım?Özellikle popom için çok üzülüyorum,sanki üstünden oklavayla geçmiş gibi oldu :26:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…