nerdesınız arkadaslar banada bı akıl verın!!!!!!

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elçinzeynep
kısllarrrr hepınıze merhaba ben yenı katıldım aranıza uzun zamandır takıp edıyorum cok guzel bısı bırbırınıze destek olmak bıldıklerınızı bırbırınızle paylasmak bende aranıza katılamak ıstedım.ben 3.5 aylık evlıyım evlendıgım gunden berı korunuyoruz ve ben her ılıskıden sonra dıkıyorum ayakları havaya beklıyorum ama malesef olmadı .daha sonra sısıtıt oldum ve bende yogun ıltıhap oldugnu ogrendın basladım tedavıye ılac ıgne neysekı temmuz 26 da kalmadı artık dedıler ve kulturde ureme olmadıaynı zamanda tmmuz sonunda yıkandım ve basladık yıne calısmalar ve gecen hafta ıcıden berı kasıklarımda ve alt karnımda tuhaf bı agrı var bacaklaroma vuruyo 2 gunden berıde sol gogsumun ucu acıyo dokununca adetımede 7 gun var sızce ıdrar testı yapsam cıkarmıkı . acaba ben hamılemıyım ınsllah oyleyımdır ne olun banada dua edın allah ısteyen herkeze verır ınsallah buyuk rabbım duysun sesımız kımsenın kucagını bos bırakmasın hayırlııyla saglıklı bebısler nasıp etsın bızlere...AMİNNNNN

hiç belli olmuyo ben 5 haftalık hamileyim ama 4 temmuzdaki testim negatif çıkmıştı.gününü bekle derim belirtiler aynen öyle oluyo inşallah umduğun sonucu alırsın.

tesekkurler kıslar ama bıde bana sorun nasıl sabırsızım ınsallah allah hepımızın gonlune gore verır

regl günün birkaç gün geçmeden test yapsan net sonuç alamazsın bir hafta var diyorsun beklemelisin belirtiler herkeste farklı olabiliyor.

canım inşallah hamilesindir erken döllenme olunca testte erkenden çıkabiliyo pozitiflik benim adetime 4 gün varken öylesine yapmıştım belki silikte olsa çıkar ümidiyle ve 2.çizgim o kadar pembeydi ki silik ten biraz koyuydu ve hamile olduğumu öğrendim senin daha 7 gün varmış bence bekle biraz daha adetine 1 veya 2 gün varken yap derim eğer sende benim gibi sabırlı değilsen :))inşallah Allah gönlüne göre verir

bukadar erken idrarda çıkması zor..beklemek çok zor bilirim ama ya bekleyeceksin yada kan testi yaptıracaksın..kan testi şimdi de çıkar..Allah hayırlısıyla gönlünden geçeni verir inşallah canım...

canım inşallah hamilesindir erken döllenme olunca testte erkenden çıkabiliyo pozitiflik benim adetime 4 gün varken öylesine yapmıştım belki silikte olsa çıkar ümidiyle ve 2.çizgim o kadar pembeydi ki silik ten biraz koyuydu ve hamile olduğumu öğrendim senin daha 7 gün varmış bence bekle biraz daha adetine 1 veya 2 gün varken yap derim eğer sende benim gibi sabırlı değilsen :))inşallah Allah gönlüne göre verir

sagol canım ınsallah allah banada senın gıbı cıft cızgıyı gormek nasıp eder bılmıyorum bekleyebılcekmıyım ... pekı hıc belırtı olmadı adet olmadan once anlayabılcegın benıle paylasırsan sevınırım mesela benım kasıklarım agrıyo goguslarım acıyo ama acaba psıkolojıkmı dıyorumtatlicadiarzu

bende adetime 3 gün varken yaptım çok net çıkmıştı çift çizgim.
bir kaç gün bekle ve dene bakalım belki çıkar..
güzel haberlerini bekliyoruz..

şimdi belli olmayabilir..hayal kırılığı yaşarsın ..bekle sabret..aynı senin sorununu arkdaşım 2 . ayında hamile kaldı..darısı başına inş...

inşallah hamilesindir arkadaşım inşallaaahhh.

sagol canım ınsallah allah banada senın gıbı cıft cızgıyı gormek nasıp eder bılmıyorum bekleyebılcekmıyım ... pekı hıc belırtı olmadı adet olmadan once anlayabılcegın benıle paylasırsan sevınırım mesela benım kasıklarım agrıyo goguslarım acıyo ama acaba psıkolojıkmı dıyorumtatlicadiarzu

canım inşallah görürsün çizgiyi sende tez zamanda hayırlısıyla.benim baya belirtim vardı ve bazı kişilerde hiç belirti olmayabiliyo bu yüzden ona takılma derim.adet dönemi yaklaşırken nasıl adet sancısı çekiyosun aynı öyle ve baş diş ağrıları oldu bende adetime yaklaşırken ve bu bacakla kasığın birleştiği yer çok ağrıyodu benim ve bacaklarıma doğru yayılıyodu ağrısı ve beni şüphelendiren o oldu herkeste olacak diye bi kural yok bu bacak ağrısının ama çoğu insanda bu şikayet oluyomuş duyduğum kadarıyla.kasık ağrısı bel ağrısı hatta sırt ağrısı bile oluyo senin şu an da erken olduğu için belirtilerin adetine 1 veya 2 gün varken başlayacak yada adet günün geçince.bünye meselesi dilerim Allahtan herşey gönlüne göre olur ama herşeyden önemlisi hayırlısı canım değilsen de üzülme onun vakti saati gelmemiş demek ki dersin.Allah sana da yüce bi duygu olan Annelik duygusunu yaşatsın tez zamanda canım inşallah.a.s.

yanlış mı anladım bilmiyorum ama 3,5 aylık evliyim demişsin, daha çok erken acele etme o kadar evlilliğin bir otursun, gerçi sen bilirsin ama, adet belirtileri de olabilir, acele etme, test yapsan bile net sonuç alamazsın, mecburen adetinin gecikmesini bekliyeceksin,inşallah dilediğin gibi olur herşey.. belirtilerin ,

allahım hepımızın sesını duysun ınsallah ısteyen herkeze versın belkı erken ama ben cok ıstıyorum ve korkuyorum acaba kotu bıseymı var olmıcakmı esımın yada benım hıc doktora gıtmedık ve 4 ay dıyım hıc krunmadık neden olmuyo:eek:klava:senağlama

X