nerdesin meleğim

ecrin bebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
209
3
dün doktora gittim polikistik over yok hormonlar normal eeee nerde bu bebek.of ya offffff.bu arada eşimden spermiyogram istediiiiii ama oooo nuh diyo peygamber demiyoooo. napıcam beeeennnnn.yardımmmm.klava:jeyyar:içelim:

a.s.
dün doktora gittim polikistik over yok hormonlar normal eeee nerde bu bebek.of ya offffff.bu arada eşimden spermiyogram istediiiiii ama oooo nuh diyo peygamber demiyoooo. napıcam beeeennnnn.yardımmmm.klava:jeyyar:içelim:

erkekler hiiiç oralı olmuyo ya sen sürekli dr gidiyon bide ben gideyim belki bende bi sorun vardır demeeeeez sende nasıl söyliyebilirsin bilmiyorum tepkisi nolur:a015::sm_confused:

erkekler malesef kadınlar kadar bazı şeyleri çabuk kabullenmiyor..
hiç bir zaman onlarda sorun yoktur zaten... ama tatlım azimli ol sonunda pes edecektir....hayırlısı olsun...

erkekler malesef kadınlar kadar bazı şeyleri çabuk kabullenmiyor..
hiç bir zaman onlarda sorun yoktur zaten... ama tatlım azimli ol sonunda pes edecektir....hayırlısı olsun...a.s.

valla sağolun kızlar bende öyle yapıcam çıkarı yok gidecek sonuçları yazarım .rabbim sizlerinde kucağını doldursun inşallah.

canim benim insallah hersey istedigin gibi olur stres yapma tmm mi...
hadi bakalim iyi haberlerini bekliyoruz sevgiler

canım çocuğun olmamasının öğrenmenin en ucuz yolu erkeklere test yapmakla başlanır..çünkü sorun erkekte çıkarsa kadına bi dünya teste gerek kalmıyor..en çabuk onlarınki anlaşılıyor..benim ablamda 2 sene korundu..korunma dememize rağmen...1 senedir korunmuyolar olmuyor...önce ablam baktırıyor neyse hiçbişey çıkmıyor..enişteme en son baktırıyolar azosperm çıktı yani..1-2 tane spermi varmış...boşa geçen 3 yıl ve o kadar test ..şimdi tüp bebek tedavisine başladılar..

eşinde hiç kusura bakmasın ama herşey karşılıklı..bu işi iki kişi yapıyor..ne demek kaçmak..tavrını koycaksın...o zaman blöf yap madem gitmiyosun korunalım de...valla ben 2.ayımda eşimede yaptırdım..neyse bi sorun çıkmadı..ama çok önemli bir test...ne şimdi yani sen o kadar test yapcan hiç bişey çıkmıycak ...eeeee?? nolcak o zaman ? sonradan üzülmeyin derim ben...bekle bekle nereya kadar...hep bi soru işareti...merak etme zaten belli bi kısımdan sonra mecburen dr. istiycek..onusuz ne tedavisine başlayabilirki?

canım benim de herşey normal di rahim filmi bile çektirmiştim.eşimde yaptırdı test fakat sonra gittigimiz kadın dogumcu testi ayrıntılı bulmadı.yeni bi alte geldi tektrar yaptırın dedi ve bizim 15 aydır bebegimiz omuyor.ve benim her şeyim normal çıktı.sonra test yaptırdık sperm sonucu yüzde 51 hareketsiz yüzde 11 yerinde hareketli .yüzde 22 ileri yavaş hareketli.bize lazım olan ileri hızlı ise sadece yüzde 16.ve eşimde varioksel başlangıcı varmış.ürolog bu sonuçlarlada olur dedi ama kadın dogum dr çok dr sordum ileri hareket az dedi.ve bu ay tedaviye başladım klomen kullandım 6 yumurta oluştu 2 tanesi 17 mm ve dr hemen aşılama dedi salı günü aşılama oldum.inşallah seninde hayırlı haberlerini alırız.

ya benim eşimin sonucundada azosperm çıktı.doktor iyi dedi.olur bu sonuçla dedi.bilmiyomki acep ondanmı olmuyo desem.uffffff ya kafayı yiyecem.doktor sorun olmaz dedi heralde doğrudur.CADIARZU:uhm:

canım azospermle normal yolla gebe kalınmazki...azo sperm demek erkeğin ya hiç spermi yok yada birkaçtane...bence hemen başka bi dr.a göstert..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…