Nerden başlamalı

Krblk

Guru
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2014
704
174
34
Değişmek huzurlu mutlu bir insan olmak stresten kurtulmak istiyorum Nasıl nerden başlamalıyım ?

buradaki konuları tek tek okumalısın bunu sen bilebilirsin bazılarına mesaj yazarak dahil olabilirsin... mesaj yazmaya başlayınca aklın da buna göre şeklillenir.

kuralı yok butik bir iş bu açıkaçsı

değişim içten başalmazsa verdiğin o kiloların boyattığın o saçların ardından ilk dip boyanda aldığın ilk 2 kiloda yeniden başladığın yerde bulursun kendini. gerçekten değişmek nedir sence b-kendine göre önce bunu tanımını yap

:) bende bunun peşindeyim konumu takip edebilirsin. Ben önce bir liste yaptım nelerin değişmesiyle ilgili daha sonra çözüm yollarını aradım ve hepsinin zor da olsa kolayda olsa çözümlerini buldum. Diyelim kilolarım mutsuz ediyor beni işte spor fln yapabilirim şu sporu falan diye veya şu kişi beni rahatsız ediyor huzurumu kaçırıyor. Ya onun ortamından uzaklaş yada onu uyar düzelmezse hayatından çıkar gibi :)
Fazlalıkların ne varsa kurtulabilirsin. Çok mutlu ediyor insanı çevrendeki eşyalar olsun kıyafetlerinden olmayanlar olsun insanlar olsun :) iyi geliyor.

Insan hayati boyunca kendini gelistirmeli bence,yeni birseyler ögrenmeli.Huzursuz edenleri şutlamalı,önce ben demeyi bilmeli.hepsi peşisira gelir herhalde.tahmin ediyorum öyle olur :)

Kendini sevmekle..
Değiştirmek istediğin şeyleri değiştir, değiştiremediklerini de kabullen.. Benim bir kitap önerim var kendini tanıman adına Tanrılar Okulu.. D&R da 29,90 ..

seni ne rahatlatıyor önce onu keşfet mesela
spor mu* kitap okumak mı* resim yapmak mı*
bunu keşfedersen stresini azaltacak yöntemi de bulmuşsun demektir

daha huzurlu ve mutlu biryaşam için
önce güne dua ve şükür ederek başlayın
kitap okuyun çiçek büyütün toprakla uğraşmak terapi gibi geliyor insana
erken kalkın bol su için sigara içiyorsanız bırakın
hayatınız için çabalayın güzellikler ayağımıza kendileri gelmiyor malesef..

"İnsan ruhu yeni deneyimlerle beslenir" into the wild filminden
Ben buna inanıyorum,yeni deneyimler...

Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabullenmem için sükunet, Değiştirebileceğim şeyleri değiştirebilmem için cesaret, Ve aradaki farkı anlayabilmem için bilgelik ver.
Reinhold Neibuhr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…