Neolur bakın çok korkuyorum...

bride_

Yıllar sonra...
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2008
2.249
25
Merhaba, ben 18 haftalık hamileyim, ve son 3 gündür kasılmalarım var ,gün içinde 3 defa falan ve uzun uzun sürüyor,çok şiddetli değil doktorum idrar tahlili yaptırmamı söyledi kum döküyor olabilirmişim hakikaten de idrarda kum döktüğüm ortaya çıktı.Benim gibi hamileylen kum döken ve rahmi kasılan, adet sancısı çeken var mı???Yoksa ben sona mı yaklaştım bebeğimi kaybediyormuyum???Tam da bebeğimi hissetmeye başlamıştım.
Ya da 2. trimestr da rahmi kasılıp normal zamanda doğuran var mı??
Kasılmayı önleyici olarak progestan kullanmaya başladım başka kullanılan bir ilaç varmı??
tecrübeli hamileler neolur yazın birşeyler...

canım benım pek bılgım yok ama benım bı arkadas kum dökuyordu hamıleyken hemde cok şiddetli hastanelerde bıle yattı ama bebişine bişey olmadı şimdi 2 yasında ve saglıklı moralını yuksek tut canım

Kasılması oluyor muydu?
Kasılmanın nedeni gerçekten kum olabilir mi??

kum dökemdim ama idrarda protein yüksek çıkmıştı benimde ve dr um hamileliğimi 36+4 haftada sonlandırdı bebeğe zarar verir diye canım endişelenme bunu sana en iyi dr un anlatır. Kasılmalarında bebeğin gelişiyor annesi hergün büyüor ondan olabilir kasılma bendede olmuştu stres yapma herşeye etken moralini yüksek tut bence....

Sedacım şimdi dolanıyodum forumlarda senin yazını gördüm,arkadaşım bozma moralini ne olur belkide gerçekten bebiş büyüdüğü için kasılma yapıyor olabilir,çünkü 2 gündür bendede hafif hafif oluyor bu kasılmalar insan endişe ediyor tabi kaldıki sen bide kum döküyormuşsun,en iyisi dinlen hapını al ve bolbolda su iç telaşlanma arkadaşım bişey yoktur inşallah,bebişini sağlıkla kucağına alacaksın ben inanıyorum geçmiş olsun canım sen iyi olki bebişte iyi olsun annesia.s.

canım benim sakın adaçayı filan içme içiyorsan.
yani bitki çayları da rahim kasılmalarını destekler..
sen kendini huzursuz etme bak bebeğini de çok yorarsın ve üzersin annesi.
dinlen kalkma hiç.hir bir şey bebişinden önemli değil.ama lütfen moralini yüksek tut..
sağlıklı doğumlar diliyorum canım..
a.s.

a.s. Canim benim cok gecmis olsun iyi düsünki hersey iyi olsun kendini rahatlatmak icin git dr. unla konus en güzeli ama eminim Bebisini saglikla alacaksin kucagina.Hic meraklanma bebiside üzme annesi

sedacım ben 15 haftalığım kasılma ben de 12.haftada oldu kanamayla birlikte ben de hala proestan kullanıyorum dr.başka bişey vermedi canını sıkma kasılma rahmin bebeğe alışması için de olurmuş ayrıca doktorum bana stres yapma kafanı takmayacaksın yoksa tetikler dedi o yüzden duanı et içini ferah tut benim yengemin 18.haftasında olmuştu şddetle kasılmaları şu anda 1 yaşında dünya tatlısı bi yeğenim var:)

bride canım bende seni merak ettim hiç görünmüyo ne oldu diye sana mesaj atıcaktım bende canım kasılmaları okadar kafana takma karın kaslarının kuvvetlenmesi için normaldede oluyo zaten . koum için bol bol su iç domates çilek falan tüketme ve bol bol dinlenip stres yapma bi değişilkilik olursa bildir canım a.s

Giznurcum domates niye yenmiyor?meraK ETTIM BEN ASIRI TÜKETIYORUMDA HAMIS KALALI

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…