neler yemelıyım

paylaxsxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
154
0
merhaba arkadsalar sızlere sorum su hamılelık dönemınde neler yemelıyım sabahları özellıkle bana yardımcı olur musnuz su an hergun yumurta peynıryıyorum erık suyu fılan ıcıyorum bol meyve yıyorum özelıkle seftalı baska neler yemem gerek özelıkle bu ılk 3ayda

canım benim doktorum hazır gıdalardan şarküteri ürünlerinden çiğ köfteden uzak dur demişti
süt iç demişti kahvaltın normal yap demişti birde asitli içeceklerden uzak dur sigara içilen ortamdada durma gibi uyarıları olmuştu

hamilelikte özellikle yapmanız gereken bol sıvı tüketmek,beslenmenize dikkat etmek,bol meyve yemek ve bol yürüyüş....akşamları yatmadan önce 1 bardak süt içebilirsiniz...Allah yardımcınız olsun...
sevgiler
...

cnm benim ilk 3 ay bebek beslenmiyor zaten ama hergün mutlaka 2 bardak süt içmen gerekli çok kilo almamaya özen göster 3 ay sonrasında zaten alacaksın. meyve mutlaka tükettt

günde 2bardak süt 1kase yoğurt birde hergün mutlaka 5-6adet ceviz yemeye özen göster.ceviz zekayı geliştiriyo.balık yine mutlaka.kahvaltıda yemen gerekenleri yiyiyormuşsun zaten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…