neler oluyor banaa yardımmm lütfen !!!

buket:d:d:d

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
56
15
mrb arkadaşlar 24 nde adet oldum normalde 3-4 gün sürüoo adetim 2. gün akşamı kesildi 3.gün 4-5 damla geldi kesildi 4. gün gene 4-5 damla geldi kesildi bitti sandım.bugun biraz yürüyüşe çıktım eve geldiğimde gene 4-5 damla gelmişti. yaklaşık 1 haftadır mide bulantım midemde yanmaa ve şişkinlik var yemek yedikten sonra midem kalkıoo kokulara karşı çok hassasım bugun 2 kere test yaptım negatif acaba kist mi var midemimi üşüttüm kafam karıştı yada üstüne görmee olabilir mi yardımcı olursanız sevinirim fisfisfis

bundan önceki adetin nezamandi??? üzerine görmüs olabilirsin tabiki kan testi yaptir negatif cikarsa doktora görünmende yarar var ihmal etme derim

sakın korkma kötü bişey yoktur böle korkularla gözünde büyüteceğine git bi doktora için rahatlasın kendini strese sokma bak göreceksin hiç bişey yok rahat ol

sakın korkma kötü bişey yoktur böle korkularla gözünde büyüteceğine git bi doktora için rahatlasın kendini strese sokma bak göreceksin hiç bişey yok rahat ol

inşallah yoktur canm yaa pazartesi bi olsa hayırlısıylaa gidicem dr a strese girmemek elde değil valllaa bebeğim olsun çok istiorum 1 senedir korunmuorum kafamada takmıorum uzun zamandır ama içimdende atamıorum bi türlübenneyaptımki

inşallah yoktur canm yaa pazartesi bi olsa hayırlısıylaa gidicem dr a strese girmemek elde değil valllaa bebeğim olsun çok istiorum 1 senedir korunmuorum kafamada takmıorum uzun zamandır ama içimdende atamıorum bi türlübenneyaptımki

seni anlıyorum canım herzaman herşeyin hayırlısını iste bak ben 5 yıllık evliyim 9 haftalık hamileyim herzaman allahtan dilerken dediklerim allahım önce sana sonra vatanına milletine sonra bize anne ve babasına hayırlı bir evlat olacaksa ver yarabbim dedim hep böle diledim rabbim dualarımı kabuletmiştir inşallah sağlıklı sıhhatli gelmeyide nasip etsin onun için sadece sabırlı olup herşeyin hayırlısını isteyeceksin stress yapma hiç bişey için pazartesi gözükürsün doktora ve eminimki hiç bir sorunun yok stress kaynaklıdır banada haber ver olurmu

seni anlıyorum canım herzaman herşeyin hayırlısını iste bak ben 5 yıllık evliyim 9 haftalık hamileyim herzaman allahtan dilerken dediklerim allahım önce sana sonra vatanına milletine sonra bize anne ve babasına hayırlı bir evlat olacaksa ver yarabbim dedim hep böle diledim rabbim dualarımı kabuletmiştir inşallah sağlıklı sıhhatli gelmeyide nasip etsin onun için sadece sabırlı olup herşeyin hayırlısını isteyeceksin stress yapma hiç bişey için pazartesi gözükürsün doktora ve eminimki hiç bir sorunun yok stress kaynaklıdır banada haber ver olurmu

hayrlı olsun canm Allahım sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah.sabır herşeyin ilacıymış sabrediorum Allahıma sığındım herşeyin bi zamanı vakti var.ilk zamanlar çok takıodum kafama amaa Allah verdi sabrını çokkafama takmıorum uzun zamandır ama böyle en ufak bişey oluncda heycanlanıoo insan stres yapıo elde değil iştee bi umut:))).saol cnm rahatlattın benii dr a göründükten sonra haber vericem sana

rahatlamış olmana sevindim haberlerini bekliycem görüşmek üzere canım iyi dileklerin için çok tşk ederim

X