neler oluyor bana...

sultan__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2012
1.480
500
ovulasyondan 4-5 gün sonra gebelik testim pzoitif çıktı ertesi gün tekrarladım negatif çıktı hadi test bozuktur dedim ama kasığımda batma ve belimde ağrı geçmek bilmedi. doktora gittim. kist kitle birşey yok dedi idrar kan tahlili falan istedi. birde üstüne adet görme ve dış gebelik bağlantısı kurarak beta hcg istedi çünkü adetim 2 gün var ağrısızdı hemen bitti.doktordan geldim akşam idrar testi yaptım başka markanın yine pozitif. tahiller çıktı iltihap enfeksiyon falanda yok gebelik testi 0 çıktı... bu kezde ilk hamileliğimde olduğu gibi bacak çekmesi huzursuz bacak sendromları başladı adetime 8-9 gün varken gebelik testi yaptırttım bu kezde sonuç 0,960. sonuç negatif. bugün ovulasyon yaptım.yumurtlama gününden beri ovulasyon yapıyordum silik çizgi yaptığım son 3 testte çıkmamıştı bu çizgi oldukça belirgindi. sıvı alımına dikkat etmeden bidaha yaptım ondada çizgi koyuydu. şimdide akıntı başladı. vajina girişim ise adet döneminden farklı olarak oldukça yumuşak.insan iki kere ovulasyon geçirir mi acaba? testin markasıda güvenilir. adetten 8-9 gün önce yapılan test yoksa erken bir test mi:? ilk gebeliğimde adet gününde sonucum 107 idi doktor geç döllenme olabilir demişti. şimdide mi öyle acaba.düşünmeyeceğim diyorum ama bu belirtiler ve hamile olduğuma dair his beni rahat bırakmıyor. birde ilk hamileliğimde çok rüya görüyordum 1 saat içinde 10-15 rüya görüyordum. şimdi yine alakalı alakasız birsürü rüya görüyorum. tüm belirtiler aynı ama korkuyorum çünkü kürtaj olalı 2 ay oldu.Korunmdım ama Allahım sen en hayırlı zamanda bebek nasip et dedim.... eşimde bana kızıyor çok stres yapıyorsun diyor yapmamak elde mi? hamile olmayı özledim takrar hamile olmak istiyorumm Allahım sen ol deyince olur. bebek dileyen herkesin duasını kabul et Allahım...

merhaba cnm bence hamilesin şimdiden hayırlı olsun aradığım kişi tam olarak sensin sanırım ben de hergün test yapıyorum reglime 8 gün var ve ovu testi aşağıdaki gibi çıkıyor hergün sence seninle kıyasladığında bu test sende daha mı koyu çıkıyor bir de regline kaç gün kaldı ve senin ovu testinin de fotosunu koyarsan ben de kıyas yapabilirim belki ...

Kan testi kacinci gununde cikti cnm yarin bende versem mi diye dusunuyorum. Bir de herhangi bi belirti veya farklilik yasadin mi? Goguslerde sisme acima damarlarin belirmesi kasik sismesi batmasi bel agrisi yada idrarda koyuluk keskin koku akinti vs.

Kan testi kacinci gununde cikti cnm yarin bende versem mi diye dusunuyorum. Bir de herhangi bi belirti veya farklilik yasadin mi? Goguslerde sisme acima damarlarin belirmesi kasik sismesi batmasi bel agrisi yada idrarda koyuluk keskin koku akinti vs.

adetime 7 gün kala idrar testi pozitif çıkmıştı ama ben artık idrar teslerine inanmıyorum. çünkü geçen günde pozitif çıktı :) kan testini adet günümde yaptırdım. sonuç 107 idi doktor çok düşük dedi ama ben başka test yaptırmadım 5+4 de doktora gittim kese vardı. benim göğsümde hiç ağrı olmadı adet gecikmesinden önce. akıntı hiç yaşamadım hamileliğim boyunca. otururken bacağımı sanki birileri lastik gibi çekiyordu ve otururken sürekli pozisyn değiştirmek zorunda kalıyordum çünkü kalçama sanki biri iğne batırıyorduu. idrar rengim hiç değişmedi.göğüslerde farklılık 6. haftadan sonra başladı. karnın üs tarfında çizgi olmadı. mide bulantısı 6. haftada başladı. karnımde gerginlik adet günümden itibaren başladı. en büyük belirtim oturamama problemiydi. adetten 4-5 gün önce memlekete gittim arabada oturamadım. birde ayaklarda üşüme. şuanda var o. kan değerlerim normal çıktı ama ayaklarım donuyor. şu sıcakta 2 kat çorap giyiyorum. belirti beklersen tüm belirtileri yaşarsın. kan testi için adet gününü bekle bende beklemedim negatif çıktı doğal olarak. adet günüde öğrenemiyorsun ki doktorlar hamile gözüyle bakmıyor değer 1000i bulmayınca. sabır hepimize

Tesekkurler ilgin icin arkadasim bekleyelim ://

arkadaşlar yaptıgım ovulasyon testinde dün cizgi daha belirgind bugün daha silk.. anlamadım. adet tarihi başlangıcım 9 mayıstı. yumurtlama dönemim bitmişte olamaz. 28 günde bir oluyor adet dönemim. kasıklarımda hafif agrılar var bi kaç gündür. bide cok uyku hali..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…