neler aşeriyorsunuz???

3 aydır yeşil erikkkkkkkkkkkkkk :roflol::roflol: bi çıksa tuzlayıp tuzlayıp yiyeceğim diyordum. gecenlerde babam almış küçük küçük olanlarını yedim bi güzel ama tuzlamadım çünkü artık yemeklerde de tuz kullanmıyorum. ama dayanamıyorummmm erikkkkkkkkkkkkkk aaaa bide karpuz gördüm evet karpuzzzzz :roflol:

valla erik görüyorum ama tadı acıdır diye almıyorum cok kücükler cünkü biraz daha bekliycem ama karpuaz alıcam valla canım istiyo:icecream:

kiz hamişler sadece cevap yazin.yazilanlari okumayin haa.sonra caniniz hepicigini isterse maazallah

vallahi benim canım hiç bir şey istemiyor ama bol bol çilek yiyorum çünkü bebeğin zekasını çok geliştiriyor siz de yiyin

Bol bol meyve salatası aşeriyorum artık sıradan gibi oldu birkaç günde bir canım çekiyor. Yapmasını pek beceremiyorum, akşamları aşkımın işlerini erken bitirip gelmesi için minik tırtılımla beraber dua edip duruyoruz a.s

Bunun dışında televizyonda birşey görünce aşerebiliyorum. Sıradan olabildiği gibi hiç olmadık yemekleride canım çektiği oluyor. Geçen gün hayatımda sadece 1-2 kere yediğim üzeri fıstıkla kaplı laz böreği denen tatlıyı aşerdim bulması birazcık zaman aldı ama başardık :icecream:

ben kayserili olduğumdan hep rüyamda kıymalı mantı ptatesli mantı hamur işleri ne bileyim her gece değişik yiyecekler görüyorum mesela bugün annemin tarhana çorbasını gördüm yarın yapacam valla yapması kolayolanları yapıyorum düşük tehlikem olduğundan mantı işlerine girmiyorum tabi dayanabildiğim kadar açıkcası 1-2 sanye aklıma gliyo yiyecekler ama sonra unutuyorum henüz eşimi canım şunu bunu istiyo die dışarı yollamadım.(bu arada apartmanın altına bugün süper bi tatlıcı açılmış içinde her çeşit hamu işi var oooooley yarın öyle yemeğim ordann )

VİŞNEye aşerdim. Daha önceleri hiç ama hiç sevmediğim bir meyveydi. Bir anda canım istedi. Çıldıracak gibi oldum. Hemen vişne suyu aldım. 3 bardak bir defada içtim. Üfff ya çok tuhaf bi duyguydu....:)

Ay Helen yapma nolurr !! Ben eriksiz yasayamam erik war die ölüorum zatiii...İlk senden duyuyorum sarılık oldugunu ..Bence öle bisi yoktur cnm ya ..Olmasın da

Ben ilk 3 aylık olana kadar inanılmaz ayva ve nar yedim.halbuki ayvayı hiç sevmezdim.erikte sevmezdim ama şuanda çok seviyorum...çilekler hormonlu diye sadece birkere aldım tadımlık o yüzden birdaha almadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…