nekadar yesemde doyduğumu anlamıyorum

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
207
0
selam kızlar 15 haftalık hamişim yemek yiyorum 10dkka sonra açıkmaya başlıyorum iştahsızlık olduğu için yiyemiyorum biraz zorla işte yiyorum ya bu iştahsızlık için ne yapamalıyım birde ensa kalınlığı testi yapılcak 5 aylık olduğunda başka hangi testler yapılcak devlet hastanelerinde yapılmıyomuş sanırım özelde nekadara yaptırıyoruz bilen arkdaşlar varsa yardımcı olurmusunuz ensa kalınlığı testi nasıl oluyor çok heyecanlıyım ağustos başı yapılcak tahlilkerim inşallah kötü bişi çıkmaz

ayy canım benim aynı sorun bendede var...doydum sanıp sofradan kalkıyorum aradan 10 dakika geçmeden tekrar açım sanki hiçbir şey yememişim gibi..zaten mide bulantısından çok zor yemek yiyorum..
allahım yaaa ne olacak bizim budurumumuz...belkide kullandığımız ilaçdan da olabilir...
neyse ense kalınlığını ultrasonda bakıldığını duymöuştum ama vallahi bende tam olarak bilemiyorum..inşallah hiçbir sorun yoktur bebeklerimizde...
sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin güzel rabbim...

teşekkür ederim canım verdiğin bilgiler için allahım sağlıklı hayırlı eli ayağı düzgün evlatlar nasip etsin sadece bizwe değil bütün annelere

kızlar bendede aynı durum var.acıkıyorum ama hemen tıkanıyorum yada kusuyorum sonrasında.ama yarım saat sonra yine acıkıyorum ve düzensiz yemeye başladım iyice.bakalım nasıl devam edicek bu durum....

X