Nehirim herşeyim :))

baharalti

nehirim
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
136
1
Arkadaşlar 2008 in güzel temmuz anneleri herkese merhaba,geçen yaz bebişlerimiz söyle böyle,şukadar diye konuşuyorduk bilmem hatırlayanlar varsa benide hatırlamışlardır belki. ama kader bana temmuzda değilde haziranda bana doğum yapmayı nasip etti,bir gece suyumun gelmesiyle kuzum bir ay erken doğmuş oldu.minicik minnacık kızım nehirim 1900kilo olarak doğduve vir hafta küvezde kaldı kucağıma aldığımda ufacık el kadardı,nasıl bakarım nasıl ederim derken Allahım öyle bir güç kuvvet veriyorki herkes anlayabiliyordur.kuzum iki ay anne sütü alabildi,emecek gücü yoktu pompalarla sağıp veriyodum ama oda olmadı ama Allaha şükürler olsunki sağlığı herşeyi çok iyi,biliyosunuzdur erkendoğanların bazı sorunları olabiliyor.şuandada iyi sadece üşütmüşüz biraz öksürüyo kuru kuru.sizleri okudukça hala burda birşeyler paylaştığınızı görünce dayanamadım bende kendimden bahsediyim dedim, bundan sonrada sizlerin arasında olucm inş kızlar.hikaye daha cok uzun ama bukadar yeter sizleride sıkmamışımdır umarım. sevgilera.s.

cnm çok çok geçmiş olsun bebeğinin iyi olmasına çok sevindim maşallah
geri dönmene çok sevindim...

Hoş geldin baharatlı ben seni hatırlıyorum. Listemizin başlarındaydın.........................

cnm tekrar hoş geldin. herkes yavaş yavaş yuvaya dönüyor :))
nehir in ii olmasına sevindim. zeynep te acele etti ama 12 gün haziran da doğdu,ama nehir kadar aceleci değilmiş:)))

hoşgeldin canım bende temmuz anesiyim ama hamileyken keşfedememişim maalesef burayı hatırlayamaya bilirsin diye söyledim...şimide kime sorsan bilir beni:))))bebeğin ve sen hoşgeldin aramıza.geçmiş olsun canım ...bundan sonra hep birlikte oluruz inşallahh...sevgiler..

evet cnm hatta ismini baharatlı diye anlamıştım ben :)))
hoşgeldin..nehir kızımız da hoş gelmiş dünyaya..sabırsız cadı :))
resimlerini bekliyoruz nehirimizin

aramıza tekradan hoşgeldinn canımm.beişinde hoşgeldii aramızaa resımlerını beklıyoruzzz..allah uzun öürler versinnn..... bizi dağıttılar bırazcık başka konulara inşşallh bulursun geyık sohpetındeyız genelde orada topiğimiz var senide beklerızzzz

evet bende baharatli anlamistiimm
hosgeldin canim .. seni gördügüme sevindim.
aramiza yeni annisler katildi .. eskilerden cok kisi kalmadik.cünkü 100ü gecmistik .. simdi en fazla 20 miz paylasimlarda bulunuyoruz.
bazilarimiz dogumunu bile haber vermedi.
canlari sagolsun.

allah nehirimize uzuun ömürler versin..
herseyin yolunda olduguna cok sevindim.

gelmeyen ve ya gelemeyen arkadaslarimizi cok merak ediyorum.
insallah sagliklari yerindedir. gerisi önemli deil.
mucX

merhaba cnm ben de seni hatırlıyorum bebişinin sağlıklı olmasına sevindim..

bende hatırlıyorum hoşgeldin canım.kızlar semras gelmicek heralde gelincikte pek girmiyor

hoşgeldin bende doğumdan sonra katıldım benide hatırlamazsın ama Allah kızına ve ailene sağlıklı ömürler versin.

eneeeem simdi gördüm alevvv guzum hosgeldin senide cok ösledimmmmm

Hilmiyecim cnm benim ben de özledimm seni msn de de karşılaşamıyoruz artık:KK43:((...kilo vermedeki azmini kutluyorum bu arada darısı başıma ...nasıl gidiyor kilolar taktiklerini bekliyorum....

benim doğumum ağustosta bekleniyodu o yüzden hep oraya takılıyorum ama temmuz annesi olmak nasip oldu banada.temmuz annelerinin çoğunu tanıyorum hamileyken çook okuyordum paylaşımlarınızı.
bu arada benim kızımda nehir.
hepinize sevgiler.

ben de doğumdan sonra keşfetmiştim burayı.. hamile iken aranızda değildim. bıldışıma da diyemedim. burdan ikinize de hoşgeldiniz demek isterim. :) vakit buldukça paylaşımdayız :KK66:

sherry sende hosgeldin cnm.. paylasimlarda bulunursan sevinirim.

ama dikkat et bagimlilik yapabiliyoruz :roflol:

X