Mutfak Dekorasyonu nehir çatal kaşık bıçak seti

benimde var çeyizlik almıştım kullanmadım başarılı bir ürün bence

Benim de annem kullanıyor çok güzel yanı kararma yok ağır çok kaliteli

A101 e tekli ürün olarak geliyor dönem dönem günlük kullanım için almıştım çok güzel hiçbir sorun yaşamadım

ben 13 aylık evliyim... nehirin çatal bıçak takımını aldım ve memnunum parlaklığından da herşeyinden de..
karaca vs. gibi ürünlere o kadar para veriyoruz ama bana karacadan hediyeler geldi hepsini attım yada başkasına hediye ettim.. bence ya nehir yada jumbo

jumbo da çok pahalı sanki ama hisar ya da nehir alacağım sanırım çok teşekkür ederim :)

Önermem. Yakın arkadaşıma aldım hediye olarak. Su lekeleri üzerinde kalıyor ve kirli gibi gözüküyor.

Nehir'in kepçe takımları da var Trendyolda, kullanan var mı güzel mi onlar da? Nehir Sahra 5li kepçe kevgir takımını beğendim düz sade bir model ama emin olamadım.

Nehir'in kepçe takımları da var Trendyolda, kullanan var mı güzel mi onlar da? Nehir Sahra 5li kepçe kevgir takımını beğendim düz sade bir model ama emin olamadım.
A101 e her zaman nehir kaşık, çatal kepçe vs.. Ürünleri gelir ve hepsi var bende çok memnunum. Tavsiye ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…