Negatif sonuçlar gelmeyen regl

Steny

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2018
96
42
kızlar merhaba 2 tane kimyasal gebelik yaşadım ve 2. Düşükten sonra tiroidimin yüksek olduğunu öğrendim. Ayrıca pkoluyum ama kendiliğinden gebe kalabildim. Adetlerim genelde düzenlidir ama düşüklerden sonraki ilk ay hep daha geç oldum oda normaldir dedim. 2. Kimyasal gebeliğin üstünden 2. Ayım geçti ilk ay da adet olmuştum normalde adet olmam lazımdı ocak ayında ama olmadım doktorumda korunmayın gerek yok dedi bizde bebek istiyoruz neredeyse ayın yarısından sonra korunmamaya başladık .
Normalde adet görmem gereken tarih 21 ocaktı ama olmadım yinede bekledim belki geç olurum diye hala olmadım. Ve hiç bu kadar gecikmemişti.

Düzenli ilişkimizde olmamıştı hesap yapmamıştık bu sefer ama yinede kan verdim 2 kere 2 kerede idrar testi yaptım hepsi negatif hala hiçbir belirtim yok ne adet nede hamilelik için. 1 hafta daha bekleyip öyle doktoruma gideyim diyorum.
Kızlar sizce geç döllenme olmuşsa da artık belli olmazmıydı hamilelik şüphesini geçtim bari adet olsamda gelecek yumurtlamayı değerlendirsem diyorum. Doktoroma sordum ekstra tiroid hapı kullandığım için omu yaptı gecikmeyi diye oda hayır o geciktirmez sadece düzenler diyor. L ile başlayan tiroid hapını kullanıyorum.

Kızlar napsam bilemiyorum kilolu olmadığım için doktorum şanslı olduğumu adetlerimin ondan düzenli olduğunu söylerdi hep ama bu ay niye böyle oldu anlayamıyorum. Aranızda haptan kullanan adet gecikmesi yaşayan varmı yada ben adet söktürücü filan kullansam mı beklesem mi bilemiyorum fikirlerinizi bekliyorum birde arada sağ ve sol değişik olarak yumurtalarımda sancı hissediyorum oda arada hergün değil kist falan oluştu omu geciktirdi acaba diyorum ne dersiniz bişeyler diyin vallahi tükendimmm

X