Negatif Enerjiyi nasıl temizleyebilirim bedenimden bu konu hakkında yardım edermisiniz?

Minnoskedim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
266
87
Evet benim cidden yıldızım düşük ve nazara çabuk geliyorum , bana birisi dedi ki senin üzerinde garip bı enerji var dedi karşı tarafa itici geliyorsun dedi cidden öyle oluyor sabah odamı adaçayı tutsusu yaktım nas Felak Ayetel Kürsi okudum sürekli ve hiç abartmıyorum ağırlık çöktü bana bı rahatlama geldi ve sürekli esnedim gözümden yaş geldi , ve sonra uyku çöktü uyumuşum kalkıp dua filan ettim başka neler yapabilirim begenilmemek de zoruma gidiyor evlenemiyorumda kismette yok Allah rızası için bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler?

Besmele çalışmasını yapabilirseniz peşine ya Fettah bir gün boyunca sayısız, ertesi günde kün fe yekün. Cumaya denk gelirse çok güzel olur. O da sayısız

Çok teşekkür ederim cevabınız için.
786 besmele duymuştum ama sizin söylediğiniz gibi bir okuma şekli ilk defa duydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…