nefsime hakim olamamak

rukiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2015
139
12
29
Kizlar hayirli geceler.Benim bir derdim var kilo vermek istiyorum bi turlu baslayamiyorum.Ne olur beni gaza getircek kimse yok mu? BIde babamin rahatsizliginin bende olma olasiligida var kilo sakincali vucut bir sure sonra kamburlasmaya baslayinca kiloyu da kaldiramiyor.acil baslamm lazim saglik icin.

Once kendin kendini ikna etceksin.
Biz burdan ne yazsak bos.
Diyetisyene git bu kafayla 2 hafta gidersin
Spora basla 3. Gun gitmezsin.
O yuzden kendi kendini ikna et once.

Düşünmeyin.. hemen yarın diyetisyene gidip sağlıklı kilo verin.. motivasyonuzu yazmissiniz zaten.. mecburum ve yapacağım diyin..

Bende aynı dertten muzdaribim malesef .

Kilo vermeniz ne güzel olur guzellesirsiniz hem sağlık için gerekiyor zaten.kararli olun başlayın kendinizi bir anda çok zorlamayin ama

Diyet günlüklerine bakıp orada kendi kilona uygun günlüğe dahil olabilirsin, zayıflama takımları var onlara katılabilirsin. Etrafında aynı amaca ulaşmaya çalışan insanlar olunca daha başarılı olursun. Yarın başlayacağım bugün yiyeyim diye diye 15 kilo daha fazla almış bi insan evladıyım Artık diyetisyene gidiyorum spora başladım. Hem günlükteki arkadaşlarıma hem de diyetisyene karşı yüzüm kara çıkmasın diye daha azimliyim.

Onlari cok izledim ama iste olmuyor ya. Doktorada gittim 15 kilo verdim tekrardan aldim. Aslinda veriyorum ama kilomu koruyamiyorum hemen aliyorum

Zaten kilolu olup hiç sağlık sıkıntısı yaşamayan nadirdir. Ya belin ya dizin ya ayaklarında problem olur. Aynı Zaman'da hormonların bozulur. Kaç kilosun bu arada?

Evet diyet arkadasim olsa basaririm azimliyim. Aslinda ama iste hamur isi cok yiyorum ya.

Tartimiz bozuktu esimle pazar gunu alisveris merkezinde tarti gordum elektronik magazada tartiliyim dedim tekrar basa donmusum yani 85 olmusum ya sok gecirdim bel agrilarimda artti

Kizlar diyet gunluklerine baktim gecen seneye ait. Bu seneye ait hic kimse bise paylasmamis nasil toplicam arkadas.

Kizlar diyet gunluklerine baktim gecen seneye ait. Bu seneye ait hic kimse bise paylasmamis nasil toplicam arkadas.
Canım geçen sene açılan aktif olarak devam eden günlükler onlar. Yeni açılıp devam etmediği için 3. 4. Sayfaya düşüp sonra konu sahibinin hiç yazmadığı günlükler çok. Ya sen aç konu elbet yanına geleyim diyenler olur ya da mevcut olanlardan kilona yakın olan birine selam de gir. Kimse yok katılma demez.
İrade için ben şöyle yapıyorum 2 haftada 1 diyetisyene gidiyorum o gün diyetisyenden çıktıktan sonra istediğimi yiyorum. Sen de bi gün belirle işte mesela 2 haftada 1 Çarşamba günleri istediğimi yiyeceğim diye. Yemeklerin hayalini kursan da aman nasılsa 10 gün sonra yerim dersin.

Diyet gruplarına girmen gerek.Ben 2 günde 1 kilo verdim.Çocuk düşündüğüm için de 8 kilo verdim kilom normal olmasına rağmen.Bir yerden başlayıp adım atman gerek. Düşünerek olmuyor malesef uygulamak gerekir.Erkekler kilo sevmiyor çok..Bunları düşünerek iradene hakim olabilirsin.Ve kendine güvenin gelir.O Zaman görürsün eşindeki değişikliği de.Benim eşim aksine kilo al kilo daha çok yakışıyor der ama.Kilo verdikten sonra kıskançlıkları daha da arttı anladım ki kıskanmamak için kilo istiyormuş.Yürüyüş çok faydalı ve hamur işini bırakmalısın öncelikle.Çok faydası olur .Başarıcam de yeter ki.

Spor salonuna gitimi , gerisi gelir.. Hem rejimini daha kolay yapiyorsun, sıklaşıyorsun ve zayifliyorsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…