nedir bu ağrılar

chamly

Rabbi Hebli Minessalihin
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2013
182
0
merhaba arkadaşlar adetime 6 gün var ama yaklaşık bir haftadır karnım aşırı şekilde ağrıyor.bende daha önceden idrar yolları

enfeksiyonu olmuştu onun ağrısı hep aynı şekildeydi.canım sıkılınca kemiklerim ağrırdı karnım değil.ama bir haftadır kasıklarımda çok çok

hafif ağrı oluyor o geçiyor karnımda dayanılmaz ağrı oluşuyor ara ara kemiklerim de ağrıyor ama karın ağrısına

dayanamıyorum.yaşadığım yerde doktor olmadığı için sebep nedir bilmiyorum.idrar testi yaptım dün negatif çıktı.eşim hamilesin bence

dedi ama bunlar belirti değildir diyorum eminde olamıyorum.çok iştahlıyım iştahım kapandı çookkk az bişey de kokulardan midem

bulanıyor bir kaç saniyede geçiyor.yorumlarınızı bekliyorum.

hamilelikte o kadar dayanılmıcak şiddette bir belirti duymadım şekerimm...bence adet gününü bekle..geçtiği anda gelmezse doktora muhakkak gidin...üşütmüşte olabilirsin..ayağının altına sıcak su torbası koy canım..

Teşekkür ediyorum yorumun için yaşadığım yer yazın bile soğuk üşümemek için sürekli uğraşıyorum.pazartesi günü doktora

gideceğim başka bir ilde.hem de adet günü daha da yaklaşmış olacak.bakalım neymiş bu sinir bozucu uykumu kaçıran ağrılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…