nedenini bilmediğim bir çok şey var neden

xxrosexx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
2
0
36
kastamonuda yaşıyorum adım bahar 20 yaşındayım çok sinirli ve agrasif bir yapım var en küçük olayda hemen parlıyorum kendimi tutamıyorum şu son 1 kaç haftada anlamadığım nedenini bilemediğim şeyler yaşadım kendimi çok yanlız ve caresiz hissediyorum biriyle konuşmaya kalksam yüzünü çevir benden uzaklaşıyor yada sonra dinlerim gibisinden benden ayrılıyorlar ailem bile beni arada dışlıyor ne yapmalıyım bana yol gösterin :çok üzgünüm:

öle sıkıyorum ki kendimi ne yapıyorum nerde yaşıyorum neler dinliyorum neler yiyiyorum hiç bişeyden zevk almıyorum sanal alemde bir arayış içindeyim ne olduğunu bile bilmiyorum öle sıkılıyorum ki hiç bir altarnetifim yok okumuyorum okulu bıraktım baskılar vardı üzerimde çalışmıyorum daha doğrusu çalışamıyorum kimse işede almıyor
ne yapıyım nerde oluyum kiminle yaşıyım hiç bişeye ayak uyduramıyorum hrşey herkes canımı sıkıyor yaşamak bile bana bazen anlamsız geliyor başkasına tavsiye veriyorum ama kendim yapamıyorum nerde yanlış yapıyorum ..................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…