Nedenini bilmedigim bir arzuyla

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Nedenini bilmedigim bir arzuyla bugün hergünkünden daha çok istedim yanimda olmani. Kolay degil,sensiz olmak,içinin yarisini bos tutmak,
kolay degil her sabah bir marti sesiyle irkilmesi bu yoksul yüreğimin.

Anlamiyorsun degil mi...?
Susmuslugumdan hiç bir ifade çikmiyor zaten... seni seviyorum bile diyemiyorum... vurgular kullanamiyorum zaten çok uzun zamandir. sadece gözlerinin içine bakiyorum, gözlerimin siyahı ile dik dik... susuyorum. aslinda yüregine dokunuyorum gözlerinden uzayip, hissedemiyor musun? bu sicakligimi, bu hassasligimi, bu kirginligimi, bu ürkekligimi anlayamiyormusun? yoksa tanimliyamiyormusun? ask diyorlar benim dünyamda; sen ne diyorsun, bilmiyorum...
Savasamiyorum...Anla savaşamıyorum..

Bilmiyorum hiç biri bu kadar çaresiz kaldinmi, bu kadar yorgun... evet biliyorum al beni kollarina demiyorum; ama alda soluklanayim... sarda rahatliyayim... ne denir ki artık bilmiyorum.

Ve simdi gidiyorsun... hiç bir sey olmamis gibi. dogru; olmadi ki. ben hiç söyliyebildim mi sevgimi? peki başkaları soyleyebıldı mi? benım gıbı hıssettırebıldı mı?. benim sevgim kutsaldi ,kelimelerle kirletilemezdi. anlayamadin.

Sözlerin artık ikna etmediği bu yaşımda, ağlamak
da artık zor geliyor, zoruma gidiyor.

Benden sana, söylemesi zor, yazması kolay bir
kelime; Hoşçakal.

Gerçekleri daha net gördügüm bu geceden sana son bir
yazı, son bir hatıra.

Seni her çağırdığımda, artık yüreğime yumruk
saplanmayacak.. Ben de bir başkasının yasak
bahçesine uğramayacağım. Artık ne gelmeni
isteyeceğim, ne de kalmanı....

Bu akşam masamdaki tek bir mumu kendim için
yaktım. içkim eslik ediyor senin yerine..
Yasaklarin resmi boşlukta çizili...

Şimdi sen bir başka masada başka gözlerlesin.
Ben ise,kisa sürede içimde açilan yaradan akan kanla zehirleniyorum..büyüdükçe büyüyor yara..

Tesekkur sana.. kisa da olsa..her gün yenilendim seninle,çoğaldım,büyüdüm,eksik olan neyim varsa tamamladın.ama gittin..Gülümseyişlerim takılı kaldı yüreğimde.Sonu yok,isigi yok bu sevdanin..
hakliydin..daha cesaretliydin....gittin..ve bittin..

Kimseyi yolundan döndürecek gücüm yok artık.
Dayanıksızım, dayanaksızım...

imkansız olan beraberliktir,ask degil sevgili..
Ve ben askimi sensiz de yasayabilirim..

Olduğun yerde kal...
Hoşçakal...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…