neden olmuyor ? :(

mysweetbaby

sabrın sonu selamet
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2009
320
172
kızlar ben çok üzülüyorum 5yıldır evliyiz 2 yıldır bebek istiyoruz temmuz ayının ilk haftası düşük yaptım doktor 1ay sonra hamile kalırsın dedi ama 3ay geçti olmadı her türlü yöntemi denedik ama niye olmuyor hamile kalanlar lütfen varsa bildiğiniz paylaşın psikolojim bozuldu iyice :KK43::sinifsinif:

ah canım ya... 3 ay üzülmek için çok erken... ben tam 1 yıldır uğraşıyorum... burda o kadar çok kişi var ki aylardır uğraşan... acele etme... stres yapmadan devam çalışmalara...

canim uzulme daha erken, biraz sabir. bizde 7 ay denemistik. bir arkadasim yatmadan once esine turk kahvesi yap icsin demisti, birde sabah erken saatlerde deneyin. biz tutturdugumuz ay bu ikisinide denemistik, onlarinmi sonucu dualarmi karsilik geldi oldu sonunda. onemli olan hayirlisini istemek. var demmeki daha zamani umidini kaybetme.

bence de düşük yaptıktan sonra rahmi 6 ay dinlendirin diyolar.nasıl doktorun sana 1 ay sonra çocuğun olur demiş anlamadım..bence sakın stres yapma tamam mı.bizim de 8 aydır korunmadığımız halde çocuğumuz olmuyo kısmet Allah herşeyin zamanını bilir..bize düşen sakin stresszi çalışmalara tam gaz devam etmek..sevgiler..

canım hiç üzülme bizde 5 yılı aşkın süredir evliyiz ve 2 yıldır çocuk istiyoruz ve ben hiç hamile kalamadım herşeyi denedik; yok sabahları birlikte olduk, yok kahve içtik, yok yastık koydum, yok bacağımı duvara dcayadım 1 saat hiç kalkmadım ama olmadı olmadı... yani canım dicem o ki sen tabiki yinede elinden ne geliyorsa yap ama sakın üzlme çünkü Allah herşeyin hayırlısını versin mutlaka daha zamanı vardır ve sırası gelince biz bişey yapmasak ta zaten olur o yüzden akışına bırak ben artık böyle yapıyorum yoksa bunun hiç sonu yok bunalım ve bunalım....kafamçokkarıştı
bol hamişli haberler diliyorum Allah hepimizi hayırlısıyla bebeğimize kavuştursun inşallah:ecrin_bebek:

dogru zamani bekliyordur annesi sakin uzulme sen uzuldukce stres yaptikca daha cok gecikir ..
allah hayirlisini versin hayirlisindan versin ..
kislar bu turk kahvesi icme isi ne ya ben ilk defa duyuyorum

dogru zamani bekliyordur annesi sakin uzulme sen uzuldukce stres yaptikca daha cok gecikir ..
allah hayirlisini versin hayirlisindan versin ..
kislar bu turk kahvesi icme isi ne ya ben ilk defa duyuyorum

cnm türk kahvesnin sperm uyarıcı hareketliliği sağlayıcı özelliği varmış..ondan ilişkiden 1-2 saat önce eşlere sunulması:))) tavsie edilio..:kahve:

daha çok erken..şimdiden boyle uzme kendını...inşallah yakında guzel haberlerını alırız....stres yapma..kafan rahat olması lazım..baska bırseye odaklan...cuma gunu doktor kontrolum vardı....adetım 2 aydıre 1 gun suruyor...hormonlarıma baktıracaktım...kapıda bekleyen bayan 13 yıldır ıstıyor olmuyormus...burundan amelıyat olmus..o ay hamıle kalmıs...
kafamı burnuma yogunlaştırdım herhalde o ay hamıle kalmısım dedı...

arkadas iki yil sonunda hamile kalip dusuk yasamis yani nerdeyse hepinizden cok beklemis, neyse zaten bekle bekleme herkes sabirsiz konu bebek olunca:KK43:(
guzelim doktorun sana birkac aya demis cunku soyle dusunmus: iki yildir hamile kalamiyordun sebepsiz inferteliteydin galiba; demekki bir sorun vardi da artik duzeldi diye dusunmus ve su siralar sansinin daha yuksek oldugu yorumuna varmis. cunku ayni bana oldu 22 ayda hamile kaldim uc aylikken kaybettim, adindan bana da kolay olabilir belki dendi. ama bana dogurganliginda bir degisiklik olmayabilir de dendi yani iki secenek de soylendi. benim kaybim uc ayin sonu oldugu icin uc ayda vucudum ancak toparlandi ve ilk kez saglikli denedim bu ay, bakalim sonuc hangi secenekten cikicak:))
ama herkese katiliyorum kafaya taktikca gelmiyor bebisler.
Allah daha fazla bekletmesin hicbirimizi Insallah.

kızlar ben çok üzülüyorum 5yıldır evliyiz 2 yıldır bebek istiyoruz temmuz ayının ilk haftası düşük yaptım doktor 1ay sonra hamile kalırsın dedi ama 3ay geçti olmadı her türlü yöntemi denedik ama niye olmuyor hamile kalanlar lütfen varsa bildiğiniz paylaşın psikolojim bozuldu iyice :KK43::sinifsinif:
canım bende 6 ay önce düşük yaptım hala hamile değilim.ama yeni bişey deniyorum fertilaid hamile kalma şansını cok fazla arttırıyomuş.düzenli yumrtlamayı sağlayıp hamile kalmayı kolaylaştırıyomuş.bence sende denemelisin

selam arkadaşlar.. 5 yıllık evliyim 3 yıldır bebek için uğraşıyoruz.2 yıl tedavi gördüm.yumurta takibi,aşılama vs. 3 dr gittim sebeb yok olmaması için ama gebelikte yok olmuyo..stres yapıyorum tabi ağlıyorum üzülüyorum etrafımdaki çocukları sevemiyorum kimseyle görüşmüyorum kapattım iyice kendimi..en son gittiğim drum rahim filminden, rahminde bi kavis görüyorum gebelik için engel olmaz ama düşük riskin var dedi 2.aşılamadan sonra karar verdim ameliyat oldum narkoz verilmişken kanallarınada bakalım dedi drum. ameliyattan çıktım kanallarım tıkalıymış rahim filminde gözükmeyen şeffaf bi sıvıyla..aradan 2 ay geçti hamileyim ıNANAMADIM..çok sevindik tabii inanılmaz ama sadece 12 gün yaşadım hamileliğimi ve kaybettim bebeğimi.dr çok sıkı tembihledi 3 ay gebelik yok diye. bende 3 yıldır olmadı şimdide olmaz dedim dikkat etmemiştim ve düşük yaptıktan 1 ay sonra tekrar hamileyim ve şokktayım tabi.çok şükür RABBıME şimdili herşey yolunda.Rabbim kimseyi aratmasın çok zor gerçekten ama unutuluyo herşey o müjdeyle..

İlgilendiğiniz için hepinize çok ama çok teşekkür ederim arkadaşlar umarım dediğiniz gibidir,hiç olmama ihtimalini düşünmek bile istemiyorum dediğiniz gibi vakti gelmedi herhalde daha Allah büyüktür hepimizin gönlüne göre versin inşallah çok sağolun :) :çok üzgünüm:

canım bende 6 ay önce düşük yaptım hala hamile değilim.ama yeni bişey deniyorum fertilaid hamile kalma şansını cok fazla arttırıyomuş.düzenli yumrtlamayı sağlayıp hamile kalmayı kolaylaştırıyomuş.bence sende denemelisin

canım nerden aldın fertilaidi ben baktım yabancı bir site eczanelerde var mı?

3 yıllık evliyiz çocuğumuz olmuyor başından beri doktoraa gittik bişi yok en son benden rahim filmi istedi ağrılı die duydum korkumdan çektiremiyorum napcağımızı bilemiyorumm

X