Neden hep toksik insanları kendime çekiyorum?

blackcat4

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2022
62
24
20 yaşındayım ve bugüne dek tanıştığım birkaç kişi hariç hayatıma hep toksik insanları aldığımı fark ettim. Yeni arkadaş edinirken zorlanan biriyim zaten ancak arkadaş edindiğim insanların da toksik, başarılarımda mutluluklarımda mutsuz olan insanlar olması sinir bozucu... Hayatıma nasıl toksik olmayan insanları çekebilirim?

Yalnız kalmaktan korktan bu yüzden insanlarda gördüğü olumsuz sinyalleri yalnız kalmamak uğruna görmezden gelen biriyseniz toksik insanları çekersiniz. Fazla anlayış hali bazen daha iyi seçenekleri olmayan kişilerin bahanesi oluyor.

Yalnız kalmaktan korktan bu yüzden insanlarda gördüğü olumsuz sinyalleri yalnız kalmamak uğruna görmezden gelen biriyseniz toksik insanları çekersiniz. Fazla anlayış hali bazen daha iyi seçenekleri olmayan kişilerin bahanesi oluyor.
Hayır öyle biri değilim ama yanlış değerlendiriyor olabilirirm insanları misal başlarda hiçbir şey olmuyor ama sonrasında başlıyor... Hayatımdan çıkarıyorum zaten toksiklik sezince ama yeni insan tanımaya korkar oldum bu yüzden

X